Arkadiusz Wrzosek vs Pawel Voronin w walce wieczoru Granda Pro 6 „Fight Club”

Organizatorzy gali Granda Pro 6 „Fight Club” przedstawili walkę wieczoru w której 28 kwietnia na Arenie Ursynów w Warszawie zmierzą się w formule K-1 Arkadiusz Wrzosek i Pavel Voronin.

Arkadiusz Wrzosek to 25-letni, perspektywiczny zawodnik walczący w wadze ciężkiej. Sporty walki trenuje od sześciu lat, ale jego kariera mogła potoczyć się inaczej. Pierwszym kontaktem ze spotem była piłka nożna na Agrykoli. Mierzący ponad dwa metry Arkadiusz to mistrz Europy, Mistrz Polski Muay Thai oraz Mistrz wagi ciężkiej federacji Fight Exclusive Night.

Zdobywał także tytuły mistrza Polski Wushu i medale mistrzostw Polski w tajskim boksie. W 2015 roku był pretendentem do pasa zawodowego mistrza Europy WKU. Po zwycięstwie nad Nikolajem Falinem w 19 edycji FEN (Fight Exclusive Night) został pierwszym mistrzem w K-1 w kategorii ciężkiej. Jak sam mówi „Podtrzymuję moją życiową formę i 28 kwietnia pewnie wyjdę do ringu po kolejne zwycięstwo.”

Pavel Voronin to aktualny mistrz Mołdawii K-1, zdobywca pasa Champion Kombat League Italy 2015. Jego zawodowy dorobek to ponad 50 walk. Ma na swoim koncie również amatorskie starty na galach Muay Thai. Rozpoczął treningi dość późno, zaledwie w wieku 22 lat. Wybór padł na boks tajski „bo to prawdziwie męski sport”. Jego marzeniem jak nam powiedział są starty w najmocniejszych zawodach K-1 na świecie i pokazanie się tam z mocnej strony.

Czy ponad 15 centymetrowa różnica wzrostu zdecydowanie pomoże Wrzoskowi czy Voronin właśnie dlatego będzie niezwykle niewygodnym przeciwnikiem. Czy górę weźmie większe doświadczenie ringowe czy zimna głowa Arka.

Wszystkiego dowiemy się 28 kwietnie w walce wieczoru na warszawskim Ursynowie w hali Arena Ursynów. Do zobaczenia!

W karcie walk  znani warszawskim fanom zawodnicy MMA i K-1, tacy jak Grzegorz Sanecki, Mateusz Łazowski, Sylwester Miller, Kamil Pawlak i inni…

Granda PRO 6 Fight Club:
– 8 pojedynków
– 2 formuły
– 2 000 kibiców.

Start gali: godzina 20:00 28 kwietnia ARENA URSYNÓW
Bilety już dostępne na www.eventim.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.