Arena Berserkerów 4: Exped Cup

5 października w Stargardzie Szczecińskim w Hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady 1 odbędzie się 4 odsłona Areny Berserkerów pod nazwą tytularną Exped Cup.

Pochodzący ze Stargardu Szczecińskiego Tomasz Romanowski (4-3) będzie mieć okazje do zaprezentowania się przed własną publicznością. „Szczena” wystąpi w 8-osobowym turnieju wagi półśredniej.

Tomek odbudował się po 3 pierwszych porażkach jakie doznał na początku swojej kariery wygrywając 4 pojedynki z rzędu m.in z Dawidem Drobiną i Marcinem Menclem. Romanowski jest to zawodnik, który lubi walczyć efektownie i nie boi się się bezpardonowych wymian w stójce.

Zawodnicy biorący udział w Arenie Berserkerów 4


W finale turnieju 84 kg zmierzą się reprezentujący Berserkers Team Kamil Roszak (4-1) oraz Dominik Chmiel (5-2) z Pretoriana Koźmin Wielkopolski. Dominik będzie zastępował w finale Ireneusza Ziółkowskiego (4-2) który z powodów prywatnych jak i zdrowotnych nie mógł aktywnie uczestniczyć w treningach.

Bilety na galę Arenę Berserkerów 4 – Exped Cup można nabyć na portalu kupbilet.pl – tutaj

One thought on “Arena Berserkerów 4: Exped Cup

  1. Sama organizacja gali nawet spoko.. ale to co pokazali zawodnicy ze Szczecina to zenada.. robia z siebie wielkie gwiazdy lansuja sie a tak naprawde to tylko na tym sie konczy.. zalamany jestem.. to przeciez ich gala wiec jakis poziom powinni pokazac! ZACZNIJCIE WIECEJ TRENOWAC A PRZEDE WSZYSTKIM ZACZNIJCIE WYGRYWAC! A nie robia wokol siebie tyle szumu jacy oni sa super najlepsi i daja ciala! NA LANS i WOZENIE SIE JAKI JESTEM SUPER niestety trzeba mocno zapracowac! takze „FAJTERZY”;) ze Szna ogarnijcie sie troche i wiecej pokory!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *