AoF VII – Support for Haiti & Zbiórka dla powodzian

W piątek 28 maja, godz.18:00 – 20:00 w galerii Handlowej Mazovia w Płocku odbędzie się oficjalne ważenie zawodników startujących podczas siódmej gali Angels of Fire, oraz licytacja na rzecz Haiti i najbardziej potrzebujących polskich powodzian.

Konferencja prasowa AoF VII – Support for Haiti rozpocznie się o godz. 18. Podczas konferencji zostaną licytowane przedmioty, które zostały przekazane przez darczyńców organizatorom gali i współpracującej Fundacji Polska – Haiti. Nic dziwnego, że humanitarną akcję wsparli znani sportowcy oraz działacze.- Nie mogłem pozostawić tego wyzwania bez odzewu. Jedynym problemem dla mnie było wybranie odpowiedniego przedmiotu na licytację – mówi mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula. – Po długim namyśle postanowiłem przekazać jedną z najważniejszych dla mnie pamiątek, czyli rękawice. Skoro impreza odbywa się pod słynną marką to i podarek musiał być adekwatny.

Co będzie można wylicytować? Oto niektóre z przedmiotów:
– Dla koneserów sztuki: Metaloplastyka oraz dwa obrazy wykonane przez artystę z Haiti przekazane przez fundację Polska- Haiti;
– Rękawice mistrza olimpijskiego Pawła Nastuli, które przekazał sam sportowiec;
– Rękawice mistrza świata w K-1 Łukasza Rajewskiego
– Przedmioty związane z Markiem Perepeczką czy Krystyną Zofią Feldman, które przekazał na licytację producent filmowy Jacek Wielgopolan.

Piątkowa licytacja będzie otwarta dla każdego. Poza walką o cenne przedmioty będzie można zobaczyć zawodników, wziąć autograf, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ale jak zaznaczają organizatorzy, najważniejsza jest pomoc. – Nie możemy pozostać bezczynni i postanowiliśmy, że połowa uzyskanego dochodu finansowego z licytacji przeznaczymy na wsparcie dla powodzian w Polsce – dodaje Kopcińska – Kansy. – A nasza lista przedmiotów do licytacji jest wyjątkowa, więc będzie się działo.

Przypomnijmy, że galę AoF organizuje Stowarzyszenie Polska Liga Kick – Boxingu w Płocku przy udziale Miasta Płock. Honorowy patronat cyklu imprez Angels of Fire sprawuje Mirosław Milewski Prezydent Płocka. Na gali 29 maja odbędzie się osiemnaście walk na zasadach K-1 i MMA. Wystąpią reprezentanci Polski, Holandii, Niemiec, Brazylii, Czech, Austrii oraz Białorusi. W większości będą to Mistrzowie Świata, Europy lub Mistrzowie swoich krajów. Hitem wieczoru będzie pojedynek na zasadach K-1 pomiędzy Dmitrim „Shok” Shakutą z Białorusi a Rafałem „Waleczne Serce”Petertilem z Wrocławia.

Bilety w cenie 15, 25, 50, 80 i 100 zł do nabycia w :

* sklep internetowy : yachu.pl
* Sala Bankietowa „Pan Tadeusz” ul. Kazimierza WIelkiego 42, 09-400 Płock
* Bio Fit Salon Masażu i Rehabilitacji, ul.Królewiecka 25 lok. 8, 09-400 Płock
* Sklep Lee-Wrangler, ul.Królewiecka 23, 09-400 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *