AoF 7: Pełne wyniki

Wyniki w środku.

Główna karta:
15) Pojedynek o Puchar Prezydenta Miasta Płocka – Mirosława Milewskiego; K-1 Rules, 81kg, 3 x 3 min:
Dimitri Shakuta pokonał Rafała Petertila przez KO (latające kolano), 2 runda.

14) Pojedynek o Puchar SOLVADIS Polska; K-1 Rules, – 90kg, 3×3 min:
David Keclik pokonał Izuagbe „Izu” Ugonoha przez niejednogłośną decyzję.

13) Pojedynek o pas Międzynarodowego Mistrza Angels of Fire w kategorii 72.50 kg na zasadach K-1; 3×3 min:
Rafał Dudek pokonał Ariana Vatnikaia przez decyzję po rundzie dodatkowej.

12) Pojedynek o tytuł Zawodowej Mistrzyni Polski PZKB w kategorii 57kg w K-1 Rules; 3×3 min:
Alicja Piecyk pokonała Joannę „Paprotkę” Paprocką przez jednogłośną decyzję.

11) Pojedynek o pas Mistrza Angels of Fire w kategorii 70 kg w MMA; 2x5min:
Łukasz „Wookie” Sajewski (Akademia Sarmatia Gdańsk) pokonał Marcina Helda (Bastion Tychy/Katowice) przez jednogłośną decyzję.

10) Pojedynek o tytuł Zawodowego Mistrza Mazowsza PZKB w kategorii -95kg w K-1 Rules; 3×3 min:
Wojciech Burdanowski pokonał Roberta Rzepeckiego przez TKO (niskie kopnięcia), 2 runda.

9) Pojedynek o Puchar Galerii Mazovia w kategorii 84 kg, MMA, 2x5min:
Krzysztof Sadecki (Vale Tudo Płock) pokonał Francisco „Boquinhę” Silvę (Hanuman Gym Praga) przez jednogłośną decyzję.

8 ) Pojedynek w kategorii 72.50 kg, low-kick, 3×2 min:
Karol Jankowski pokonał Tomas Krala przez jednogłośną decyzję.

7) Pojedynek w kategorii 57kg, K-1 Rules, 3×2 min:
Michał Królik pokonał Mateusza Rajewskiego przez niejednogłośną decyzję.

Przedwalki:
6) Pojedynek w kategorii 63 kg, low-kick:
Petr Vondrasek pokonał Adriana Grabarczyka przez jednogłośną decyzję.

5) Pojedynek w kategorii 72kg, MMA, 2×5 min:
Maciej Polok (Bastion Tychy Katowice) pokonał Martina Burkota przez poddanie (duszenie mata leao), 1 runda, 1:42.

4) Pojedynek w kategorii 71 kg, K-1 Rules, 3×2 min:
Łukasz Pławecki pokonał Daniela Jędrzejewskiego przez jednogłośną decyzję.

3) Pojedynek w kategorii 62.30 kg, K-1 Rules, 3×2 min:
Robert Rajewski pokonał Łukasza Walczaka przez TKO (rozcięcie po wysokim kopnięciu), 2 runda.

2) Pojedynek w kategorii 64 kg, K-1 Rules, 3×2 min:
Sebastian Rajewski pokonał Tomasza Walkowiaka przez jednogłośną decyzję.

1) Pojedynek w kategorii 63.50 kg, K-1 Rules, 3×2 min:
Ruben Gharybyan pokonał Kamila Zapotocznego przez niejednogłośną decyzję.

One thought on “AoF 7: Pełne wyniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *