Antonio Silva zakontraktował pierwszą walkę po opuszczeniu UFC

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Antonio „Bigfoot” Silva był wolnym agentem zaledwie przez tydzień od czasu zwolnienia go z UFC do podpisania nowego kontraktu.

Antonio Silva (19-10, 1 NC) stoczy swoją kolejną walkę 18 listopada w Rosji w Jekaterynburgu na gali Titov Boxing Promotion, a jego rywalem będzie niepokonany Rosjanin Ivan Shtyrkov (4-0).

Dla Silvy będzie to próba odbudowania po sześciu porażkach na osiem ostatnich walk. Przegrane z Cainem Velasquezem, Andreiem Arlovskim, Frankiem Mirem, Markiem Huntem, Stefanem Struve i Royem Nelsonem i jedna nierozstrzygnięta z Markiem huntem rozdziela tylko jedna wygrana z Soa Palelei.

Shtyrkov jest niepokonany po czterech zawodowych walkach, które kończył przed czasem w pierwszej rundzie przez TKO i poddania. Wszystkie walki toczył na galach Titov Boxing Promotion pokonując dwukrotnie Vitalya Oparina, Jeffa Monsona oraz Georgya Sakaeva w ostatniej walce.

Zobaczmy co o nadchodzącej walce powiedział Antonio Silva.

„Jestem bardzo podekscytowany nadchodzącą walką ze Shtyrkovem. Zdobyłem fanów w Japonii, Brazylii, USA i zdobędę wspaniałych fanów w Rosji. Dziękuję wszystkim swoim fanom, RCC Boxing Promotions z Rosji, menadżerowi Alexowi Davisowi oraz Narcisowi Mujkicowi za zorganizowanie tego pojedynku.”

One thought on “Antonio Silva zakontraktował pierwszą walkę po opuszczeniu UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *