Antonio Rogerio Nogueira podejrzewany o naruszenie polityki antydopingowej

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Brazylijczyk wypada z rozpiski gali UFC on FOX 26.

Jak w dniu dzisiejszym poinformowała organizacja UFC, Antonio Rogerio Nogueira (22-8, 5-5 w UFC, #11 w rankingu UFC) jest oskarżony o potencjalne naruszenie polityki antydopingowej z powodu próbki pobranej od zawodnika poza walkami 27 września.

Z tego powodu Brazylijczyk został usunięty z rozpiski UFC on FOX 26, podczas grudniowej gali miał zawalczyć z Jaredem Cannonierem (10-2, 3-2 w UFC, #15 w rankingu UFC).

41-latek nie walczył od listopada zeszłego roku kiedy w walce wieczoru UFC Fight Night 100 został znokautowany przez Ryana Badera. Wcześniej Nogueira niespodziewanie znokautował Patricka Cumminsa.

8 thoughts on “Antonio Rogerio Nogueira podejrzewany o naruszenie polityki antydopingowej

  1. Wyleciał z własnej winy. Wystarczyła odpowiednia dietka, solidny trening i suplementacja przyśpieszająca progres. Trenuję od 3 lat i jakoś nie musiałem brać żadnego dopingu żeby wypracować formę. LargoMass pozwala zbudować masę mięśniową, spalić tłuszczyk i do tego zwiększa moją wydolność oraz wytrzymałość podczas treningów. To wszystko jest możliwe z naturalnym składem (arginina, karnityna, tribulus, kofeina).

  2. LargoMass powiadasz. Właśnie jestem w trakcie poszukiwań dobrego suplementu. Czytałem o tym Twoim i są pozytywne opinie. Z jaką dietą go łączysz i jaka jest dzienna dawka? Moim głównym celem jest rozbudowa tkanki mięśniowej, która jak na razie idzie mi mizernie.

  3. Głównie dieta bogata w produkty wysokobiałkowe, 6 posiłków dziennie i do tego węglowodany przed oraz po treningu. Z dawką nie ma co przeginać, stosuję dwie tabletki dziennie i efekty są powalające. LargoMass znacznie przyśpiesza progres, bo naturalny skład powoduje lepsze przyswajanie molekuł. Ja zauważyłem pierwsze efekty stosowania już po 48 godzinach, co wydaje się być niemożliwe.

  4. Patrzac na skład tego LargoMass to nie ma w nim nic nadzwyczajnego. Moim zdaniem kasa wyrzucona w bloto, bo jak widać marketing szeptany działa, a jak się poczyta opinie tych co rzeczywiście kupili porazka. Lepiej kupic sprawdzona kreatynę niż takie cos.

  5. Patrzac na skład tego LargoMass to nie ma w nim nic nadzwyczajnego. Moim zdaniem kasa wyrzucona w bloto, bo jak widać marketing szeptany działa, a jak się poczyta opinie tych co rzeczywiście kupili porazka. Lepiej kupic sprawdzona kreatynę niż takie cos.

  6. Ktoś tu chyba zapomniał o szkodliwości kreatyny. Już dawno udowodniono, że negatywnie oddziałuje na układ pokarmowy, mózg, wątrobę i nerki. Trzeba wiedzieć, że pod jej wpływem woda z naczyń krwionośnych przechodzi do komórek mięśniowych, co pogarsza zdolność organizmu do ochładzania się, więc jej stosowanie grozi przegrzaniem. Dlatego nie mam pojęcia skąd u Ciebie taka negatywna postawa względem LargoMass, przecież tam masz w 100 procentach naturalny skład, który w żaden sposób nie może uszkodzić organizmu.

  7. Dokładnie rafcio. Nie ma sensu zaśmiecać sobie organizmu, skoro można wybrać naturalne rozwiązanie. Skoro kolega twierdzi, że w składzie LargoMass nie ma niczego nadzwyczajnego, to nie mam pojęcia jak wytłumaczy tak szybki progres, który nastąpił po jego zastosowaniu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.