Antonio Rodrigo Nogueira zdecydował kiedy odejdzie na emeryturę

Była gwiazda PRIDE oraz obecny zawodnik i były mistrz wagi ciężkiej UFC Antonio Rodrigo „Minotauro” Nogueira daje sobie jeszcze rok.

W wywiadzie dla AG.Fight Nogueira zapowiedział, że odejdzie na emeryturę pod koniec 2015 roku. 38-letnia legenda MMA stoczył w swojej karierze 45 walk a jego rekord to (34-9-1, 1 NC). Wiele z tych walk to prawdziwe wojny na wyniszczenie co obecnie widać. Antonio boryka się obecnie z problemami zdrowotnymi po licznych kontuzjach i urazach.

– Wiem, że nie będę walczył wiecznie,

Koncentruję się teraz na biznesie związanym z moim klubem. To piękna praca, mamy 9000 studentów w 32 klubach. Planuję zakończyć swoją karierę pod koniec przyszłego roku. Jeszcze jeden rok dokąd moje ciało jeszcze da radę – powiedział Nogueira.

Antonio Rodrigo Nogueira przegrał swoje dwie ostatnie walki w bardzo brutalny dla niego sposób i przez ostatnie dziewięć pojedynków, pięć razy był kończony przed czasem. W chwili obecnej największym problemem z jakim zmaga się Brazylijczyk, są kłopoty z kolanami przez które musiał przejść operacje  i jest teraz w trakcie rehabilitacji.

Przez najbliższy rok Nogueira może stoczyć jeszcze ze dwie lub co najwyżej trzy walki na co bardzo nalega. Z kim więc przyjdzie mu się jeszcze zmierzyć?

4 thoughts on “Antonio Rodrigo Nogueira zdecydował kiedy odejdzie na emeryturę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.