Antonio Rodrigo Nogueira chce rewanżu z Mirko Cro Copem

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Big Nog jest zainteresowany walką z Chorwatem.

Antonio Rodrigo Nogueira (34-9-1 1 NC, 5-5 w UFC) najbliższą walkę stoczy w sierpniu, na UFC 190 podejmie Stefana Struve (25-7, 9-5 w UFC, #15 w rankingu UFC) ale Brazylijczyk już wyraża chęć stoczenia rewanżu z Mirko Filipoviciem (31-11-2 1 NC, 4-4 w UFC).

Zobaczymy, będę walczył tak długo na ile pozwoli moje ciało. Jestem skoncentrowany na moim najbliższym wyzwaniu ale walka z Cro Copem jest czymś co naprawdę chciałbym zrobić. Tu w Brazylii lub w Japonii. Myślę, że to mogłoby się dobrze sprzedać, wszyscy chcieliby to zobaczyć. W Japonii to byłaby świetna walka wieczoru w Saitama Super Arena.

Obecnie Brazylijczyk przygotowuje się do starcia z bardzo wysokim Holendrem, w tym celu ściągnął na treningi wysokich zawodników.

Oni mają trzech wielkich gości, z którymi mogę trenować zwłaszcza moje zapasy. Zabieram również dwóch zawodników z Brazylii, którzy pomagają mi z moją stójką, oni także są wysocy. Ja już walczyłem z tak wysokimi zawodnikami wcześniej, np. z Semmym Schiltem.

Nogueira walczył z Cro Copem walczył jeszcze pod szyldem organizacji Pride, na gali Pride Final Conflict 2003 poddał Chorwata balachą.

4 thoughts on “Antonio Rodrigo Nogueira chce rewanżu z Mirko Cro Copem

  1. heh treraz dopiero przeczytalem do konca artykul:
    „Zobaczymy, będę walczył tak długo na ile pozwoli moje ciało”
    cialo to mu juz dawno przestalo pozwalac, no ale coz, on b.duzo dostal po glowie, wiec pewnie teraz zatracil zdolnosc oceny swoich mozliwosci.
    Szczerze krew mnie zalewa jak widze moich pierwszych bohaterow MMA, ktorzy teraz rozmieniaja sie na mega drobne i beda chlopcami do bicia, eh, smutne i przykrce, a co dopiero dla ich rodzin..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.