Antonio Carlos Junior po pokonaniu Erica Spicely’ego chciałby walczyć z Chrisem Weidmanem

mmajunkie.com

Brazylijczyk chce wyzwać do walki byłego mistrza wagi średniej.

Antonio Carlos Junior (7-2 1 NC, 4-2 1 NC w UFC) jest podekscytowany możliwością stoczenia kolejnego pojedynku w UFC przed własną publicznością. Przed walką z Ericem Spicelym (11-1, 2-1 w UFC) Cara de Sapato podkreślał jak dobrze wpływają na niego treningi w American Top Team.

W ATT było świetnie, trenowałem z naprawdę dobrymi zawodnikami. Dużo czasu poświęciłem na oglądanie Erica Spicely’ego, ponieważ on jest zapaśnikiem a dodatkowo wygrał dwie ostatnie walki przez poddania włączając w to wygraną z moim przyjacielem, Thiago Santosem. Muszę walczyć inteligentnie skoro jiu-jitsu jest moją specjalnością. Jestem gotowy na wszystko i na użycie jiu-jitsu. Tak naprawdę nie wiele trenowałem zapasy w Brazylii i to jest jedna z mocnych stron ATT. Tam są Olimpijczycy, świetni mistrzowie. Dużo się rozwinąłem i teraz jestem kompletnym zawodnikiem.

Po wygranej z Spicelym Antonio chciałby zmierzyć się z Chrisem Weidmanem (13-3, 9-3 w UFC, #6 w rankingu UFC).

Naprawdę chcę awansować w dywizji. Byłem zbyt niedojrzały gdy wychodziłem do pierwszej walki w UFC, wcześniej miałem tylko 3 zawodowe walki. Byłem w stanie stawać się lepszy z każdą walką. To moja ósma walka w UFC tak, więc to przynosi pewną dojrzałość. Teraz jestem bardziej kompletnym zawodnikiem, bardziej doświadczonym i szczęśliwym. Jestem pewny, że wygram w Rio a po tym chciałbym walczyć z Chrisem Weidmanem. On ma pewną historię walk z Brazylijczykami i chce się z nim zmierzyć twarzą w twarz.

Pojedynek Carlosa Juniora z Ericem Spicelym będzie częścią gali UFC 212, która odbędzie się 3 czerwca w Rio de Janeiro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *