Antonina Shevchenko i Te’Jovan Edwards zakontraktowani przez UFC

Wyniki trzeciego odcinka drugiego sezonu Dana White’s Tuesday Night Contender Series.
Po walkach na wczoraj transmitowanej edycji Dana White’s Tuesday Night Contender Series Antonina Shevchenko (6-0) i Te’Jovan Edwards (6-1) zostali nagrodzeni możliwością podpisania kontaktu z największą organizacją MMA na świecie.

Antonina, wielokrotna mistrzyni świata w Muay Thai i starsza siostra Valentiny Shevchenko (15-3, 4-2 w UFC), przez TKO w drugiej rundzie pokonała Jaimelene Nievarę (7-4). Shevchenko nieustannie dążyła do tajskiego klinczu, w którym dewastowała rywalkę kolanami na głowę i korpus. W dziewiątej minucie walki sędzia podjął decyzję o przerwaniu pojedynku.

Z kolei Edwards potrzebował zaledwie 28 sekund by pokonać Austina Tweedy’ego (8-2). Te’Jovan rozstrzygnął pojedynek potężnym overhandem.

Wyniki pozostałych walk:
Josh Parisian pokonał Grega Rebello przez TKO (backfist) 1:31, runda 1
Julian Erosa pokonał Jamalla Emmersa przez KO (wysokie kopnięcie i ciosy) 1:10, runda 2
Jordan Williams pokonał Tima Carona przez TKO (łokcie) 3:37, runda 3