Antoni Chmielewski i Damian Janikowski zmierzą się na KSW 41

KSW

Organizacja KSW przedstawiła rywala dla Damiana Janikowskiego na zbliżającą się galę KSW 41. Tym Rywalem będzie dobrze znany weteran polskiego MMA Antoni Chmielewski.

Damian Janikowski (1-0, 1 KO) stanie przed niesłychanie trudnym wyzwaniem na KSW 41 w katowickim Spodku. 23 grudnia do klatki z olimpijczykiem wejdzie rekordzista pod względem liczby stoczonych walk nad Wisłą, Antoni Chmielewski (32-16, 5 KO, 18 Sub).

Zapowiedź pojedynku:

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach w stylu klasycznym z Londynu zadebiutował w MMA podczas historycznej gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym. 27 maja Janikowski skrzyżował rękawice z dużo bardziej doświadczonym Gerardo Julio Gallegosem. 28-latek z Wrocławia widowiskowo znokautował Amerykanina kolanem już w drugiej minucie starcia.

Antoni Chmielewski to zwyzięzca drugiego i trzeciego turnieju KSW. Popularny Antek na białym ringu i w klatce KSW stoczył 19 pojedynków. 35-latek z Warszawy pokonywał między innymi Łukasza Jurkowskiego, Vitora Nobregę, Jamesa Zikicia i Svetlozara Savova. W dwudziestym boju dla KSW zmierzy się z jednym z najtrudniejszych przeciwników w karierze.

W walkach wieczoru wydarzenia w katowickim Spodku Borys Mańkowski będzie bronił tytułu mistrza KSW w wadze półśredniej przeciwkoDricusowi Du Plessis, a Popek Monster skrzyżuje rękawice z Tomaszem „Strachem” Oświecińskim. Oprócz nich w okrągłej klatce KSW zobaczymy również pojedynek mistrzowski w wadze piórkowej pomiędzy Kleberem Koike Erbstem, a Arturem Sowińskim. W królewskiej kategorii wagowej w walce eliminacyjnej do starcia mistrzowskiego walczyć będą Michał Andryszak i Fernando Rodrigues Jr. Naprzeciw siebie staną również Marcin Wrzosek i Roman Szymański. W katowickim Spodku zmierzą się również niepokonani w klatce KSW Kamil Szymuszowski iGrzegorz Szulakowski oraz Maciej Kazieczko i Gracjan Szadziński.

Ostatnie bilety na KSW 41, 23 grudnia w Katowicach są dostępne na https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/ksw/. Transmisja w systemie PPV już dostępna na www.kswtv.com.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.