Anthony „Rumble” Johnson ma się spotkać z prezydentem UFC w kwestii powrotu do Oktagonu

Kiedy po przegranej walce o pas z Danielem Cormierem na UFC 210 Anthony Rumble Johnson ogłosił zakończenie kariery, dla całej społeczności MMA było to ogromne zaskoczenie.

Pomimo tego, że Johnson był otwarty na mega pojedynek z Jonem Jonesem w przyszłości, zdecydował się na zakończenie kariery. Powodem tej decyzji były obawy przed urazami jakich on sam lub jego przeciwnicy mogliby doznać podczas walk. Dodatkowo Johnson znalazł sobie inne zajęcie otwierając sklep „zielarski” 😉

Choć była gwiazda wagi półciężkiej dobrze radzi sobie w swoich przedsięwzięciach poza Oktagonem, najwyraźniej zaczął mu doskwierać brak sportowej rywalizacji, ponieważ według jego menedżera Ali Abdelaziza ma on się spotkać w tym tygodniu z prezydentem UFC Daną White, aby omówić ewentualną walkę powrotną w wadze ciężkiej.

Abdelaziz zdradził taką informację w poniedziałkowym odcinku programu The MMA Hour.

„To ma dla niego sens. Wróciłby , ale do wagi ciężkiej. Chcemy żeby wrócił jako zawodnik wagi ciężkiej”

W tej chwili trudno powiedzieć, czy te rozmowy między Anthonym Johnsonem i UFC do czegoś doprowadzą. Trudno sobie wyobrazić z kim Rumble miałby walczyć w powrocie do MMA i to w dodatku w wadze ciężkiej – choć w przeszłości Anthony wyrażał chęć walki z Alistairem Overeemem.

Z kim z dywizji ciężkiej chcielibyście zobaczyć w walce powracającego do Oktagonu Anthony’ego Johnsona?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.