Anthony Pettis nie otrzymał pozwolenia medycznego na występ na gali UFC 210

Vaughn Ridley/Getty Images

Gdyby były mistrz wagi lekkiej UFC Anthony Pettis otrzymał pozwolenie na walkę, to mógłby być przeciwnikiem Willa Brooksa na gali UFC 210.

Były mistrz wagi lekkiej Bellatora Will Brooks (19-2) stanie w ten weekend do swojej trzeciej walki w organizacji UFC przeciwko Charlesowi Oliveira (21-7, 1 NC). Niewiele brakowało aby Brooks zmierzył się na gali UFC 210 z innym przeciwnikiem.

Brooks zdradził, że otrzymał ofertę walki z byłym mistrzem Anthonym Pettisem, jednak zawodnik Rufus Sport nie otrzymał zgody lekarskiej na walkę w kwietniu.

Pettis nie walczył od porażki z Maxem Holloway’em na gali UFC 206, która była jego czwartą przegraną walką na pięć pojedynków. Stawką walki z Holloway’em był tymczasowy tytuł wagi piórkowej.

Co do Brooksa i Oliveiry, to dla obydwu zawodników będzie to bardzo ważna walka, ponieważ obaj będą chcieli odrobić straty po porażkach. Brooks swoją ostatnią walkę przegrał przez KO z Alexem Oliveira natomiast Charles ma za sobą dwie porażki przez gilotynę z Anthonym Pettisem i Ricardo Lamasem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *