Anthony Johnson zapowiada powrót do akcji po ciężkiej chorobie: „Kiedy wrócę, zobaczycie inną, bardziej niebezpieczną wersję tego, co już widzieliście”

Zawodnik wagi półciężkiej Bellatora, Anthony Johnson, potwierdził, że dąży do powrotu do klatki i ma nadzieję, że uda mu się to przed końcem roku.

Po czterech latach emerytury Anthony Johnson, znany również jako „Rumble”, triumfalnie powrócił do rywalizacji w zeszłym roku, kiedy to znokautował José Augusto i awansował do Grand Prix Bellatora w wadze półciężkiej. Początkowo miał zmierzyć się z Vadimem Nemkovem w półfinale, ale niestety poważna choroba spowodowała, że wycofał się z turnieju.

Wielu fanów martwiło się o jego zdrowie, ale po pewnym czasie niepewności, niedawno potwierdził, że nadal chce walczyć i chce wrócić do akcji przed końcem 2022 roku.

W najnowszym wpisie na Instagramie powtórzył te słowa, a także przedstawił aktualizację dotyczącą jego treningów.

„Pierwszy dzień powrotu. Gdybyś znał drogę, którą podążam, zrozumiałbyś, że to duży krok. Kiedy wrócę, zobaczycie inną, bardziej niebezpieczną wersję tego, co już widzieliście. @drcpeacock zawsze  mnie przygotowuje, gdy zapowiadana jest bitwa. Na razie nie ma nic do ogłoszenia, ale mam nadzieję, że przed końcem roku dostanę zielone światło.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.