Anthony Johnson z nowym rywalem na gali Bellator 258

Bellator

Anthony Johnson ma nowego rywala w walce ćwierćfinałowej turnieju grand prix wagi półciężkiej Bellatora po tym jak Yoel Romero został zmuszony do wycofania się z pojedynku na gali Bellator 258.

Anthony Johnson (22-6 MMA, 0-0 BMMA) spotka się teraz z Jose Augusto (7-2-1 MMA, 1-0 BMMA) w ćwierćfinale turnieju na gali Bellator 258, która odbędzie się 7 maja w Mohegan Sun Arena w Uncasville.

„Rumble”, dwukrotny pretendent do tytułu UFC, ma wrócić z emerytury na majowej gali i zawalczyć po raz pierwszy od kwietnia 2017 roku. Podpisał kontrakt z Bellatorem w zbliżonym przedziale czasowym do Romero, który również miał bogatą karierę w UFC, w tym kilka walk o tytuły.

Organizacja zdecydowała się zestawić tych dwóch debiutantów razem w ćwierćfinale turnieju grand prix, ale zaledwie osiem dni przed walką, Romero wypadł z pojedynku.

Romero nie otrzymał zgody medycznej na walkę na gali Bellator 258, podobno z powodu problemów z okiem. Wycofał się z walki z Johnsonem i rozpoczęły się poszukiwania zastępstwa.

Do walki stanie 29-letni Jose Augusto z Brazylii. Jest niepokonany od sześciu walk, w tym od zwycięstwa przez poddanie w pierwszej rundzie nad Jonathanem Wilsonem na gali Bellator 255, co było jego debiutem w organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.