Anthony Johnson odrzucił propozycje walk z Gegardem Mousasi i Timem Kennedy

Anthony Johnson

W związku z Kontuzją Daniela Cormiera, UFC starało się znaleźć zastępstwo do walki z Anthonym Johnsonem na UFC 206, ale „Rumble” zdecydował się poczekać na „DC”.

Jednym z kandydatów do pojedynków był czołowy zawodnik wagi średniej Gegard Mousasi, który tydzień temu wygrał rewanżowy pojedynek pokonując przez TKO w pierwszej rundzie Uriah Halla. Wygrana z Hallem była jego czwartym zwycięstwem z rzędu i trzecim zakończonym przez KO/TKO.

Według Ariela Helwani, Anthony Johnson nie widzi żadnego interesu w walce z Gegardem Mousasi i dlatego postanowił, że zaczeka na Daniela Cormiera aż wyleczy swoją kontuzję. Powrót Cormiera do Oktagony przewidywany jest na marzec przyszłego roku.

Oprócz Gegarda Mousasi swoją szansę na walkę na UFC 206 upatrzył Tim Kennedy, który po dwóch odwołanych walkach z Rashadem Evansem jest zdesperowany tak bardzo, że proponował walki kilku zawodnikom w tym również Johnsonowi.

Wiemy już, że „Rumble” został ściągnięty z karty walk UFC 206, a pojedynkiem wieczoru tej gali została walka między Maxem Hollowayem i Anthonym Pettisem. Stawką tego pojedynku będzie tymczasowy tytuł wagi piórkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *