Anthony Johnson: Myśl o zdobyciu pasa jest obsesją

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Rumble o tym, czym dla niego jest mistrzostwo, o zmienianiu się i motywacji.

W trwającej już ponad 10 lat zawodowej karierze Anthony’ego Johnsona (22-5, 13-5 w UFC, #1 w rankingu UFC) było kilka zwrotów i przegranych walk jednak nic nie zdołało zatrzymać przed dojściem do miejsca, w którym Amerykanin jest teraz – pozycji pierwszego pretendenta i walce o mistrzowski pas na horyzoncie. Przed drugą potyczką z Danielem Cormierem (18-1, 7-1 w UFC) Rumble zapewnia, że sporo poprawił od czasu przegranej na UFC 187 a zdobycie pasa jest jego obsesją.

Na pewno nie jestem tym samym zawodnikiem, którym byłem dwa lata temu. Każdego dnia, każdego tygodnia, każdego miesiąca, każdego roku staję się lepszy i lepszy tak, więc zobaczycie innego zawodnika niż następnym razem. Przegrana definitywnie zapaliła ogień pod moim tyłkiem bym trenował ciężkiej i wiedział co potrzebuję by pokonać tego gościa.

Zdobycie pasa zdecydowanie ułoży mi wszystko. I mentalnie, to jest obsesja.

Pojedynek Cormiera z Johnsonem będzie walką wieczoru gali UFC 210, która odbędzie się 8 kwietnia w Nowym Jorku.

One thought on “Anthony Johnson: Myśl o zdobyciu pasa jest obsesją

  1. A nie powinno być poprzednim razem zamiast następnym razem ? No na pewno ma szanse co pokazał w ich poprzednim starciu, ale Daniel nie jest głupi i wie ze Antek ma paliwo na 2 rundy, No chyba ze to jakoś mocno podreperowal w co raczej wątpię, bo nigdy nie słynął z dobrego cardio. Niech wygra lepszy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *