Anthony Johnson chce sprawdzić się w wadze ciężkiej

sherdog.com
sherdog.com

Rumble chce zrobić wycieczkę do cięższej dywizji UFC.

Anthony Johnson (22-5, 13-5 w UFC, #1 w rankingu UFC) na pewno nie był zadowolony gdy dowiedział się, że na UFC 206 nie dojdzie do jego drugiej walki z Danielem Cormierem (18-1, 7-1 w UFC). Zdaje się jednak, że reprezentant Blackzilians ma alternatywny plan, ponieważ chce przejść do wagi ciężkiej.

Tak, będę walczył w wadze ciężkiej. To jest dobra walka, na pewno tego spróbuję. Zawszę mówiłem, że mam zamiar pójść w górę do kategorii ciężkiej UFC zanim zakończę karierę. Równie dobrze mogę spróbować gdy dostanę szansę.

Johnson wie, że walki w wadze ciężkiej wiążą się z ryzykiem.

Są tutaj dobrzy ciężcy. Ci goście są wielcy tak, więc na pewno podejmuję duże ryzyko i mam dużą szansę walcząc z nimi. Liczę na to wyzwanie.

W wywiadzie Anthony wspomniał także o swoim niedoszłym rywalu, którego docenił za zachowanie po odwołaniu walki.

Nie wielu zawodników zadzwoniłoby do Ciebie i powiedziało przepraszam. DC to prawdziwy facet, zadzwonił do mnie i przeprosił a później przeprosił na twitterze. Nie poświęcałem twitterowi i mediom społecznościowym wiele czasu przygotowując się do tej walki, ale gdy zalogowałem się do twittera zobaczyłem wiadomość do mnie. To sprawia, że mam do niego szacunek.

One thought on “Anthony Johnson chce sprawdzić się w wadze ciężkiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *