Anthony Johnson aresztowany za przemoc domową 27 czerwca (wiadomości z ostatniej chwili)

27 czerwca Anthony Johnson, zawodnik UFC wagi półśredniej, został aresztowany przez policję w Hayward w Kalifornii. Jest oskarżony o naruszenie nietykalności osobistej swojej eks-dziewczyny.

„Rumble” został także oskarżony o groźby karalne oraz zniszczenie telefonu komórkowego, aby uniemożliwić jej zawiadomienie policji o przestępstwie.

Johnson wyszedł za kaucją tego samego dnia. Rozprawa wstępna jest przewidziana na 17 lipca. Obóz Johnsona nie komentuje tego wydarzenia, ale wkrótce ma wydać oświadczenie.

Najświeższe wiadomości: obóz Johnsona wydał oświadczenie:

27 czerwca pan Johnson został aresztowany w Hayward w Kalifornii i oskarżony o wykroczenie, które wynikło z domniemanej sprzeczki z jego eks-dziewczyną. Pan Johnson jest zupełnie i jednoznacznie niewinny. Te oskarżenia są całkowicie sprzeczne z jego charakterem; pan Johnson nie był nigdy wcześniej karany i nigdy nie miał kłopotów z prawem. Co więcej, twierdzenie że UFC odegrało rolę w płaceniu jego kaucji czy też zatarcia incydentu, jest całkowicie nieprawdziwe. Niestety, zawodowi sportowcy często stają się ofiarami takich fałszywych oskarżeń. Prosimy o zawieszenie rozprawy dopóki nie będą ujawnione wszystkie istotne fakty.”

Wschodząca gwiazda wagi półśredniej UFC aktualnie leczy kontuzję kolana, która zmusiła go do odłożenia pojedynku z Mattem Brownem 20 lipca na Ultimate Fighter (TUF) 9 Finale.

Johnson ostatnio pomścił swoją kontrowersyjną porażkę z Kevinem Burnsem na UFC Fight Night 14 w grudniu, nokautując go brutalnym kopnięciem w głowę na początku trzeciej rundy. Poprawił ten wyczyn rozbijając w pierwszej rundzie Luigiego Fioravanti na UFC Fight Night 17 w lutym.

O 24-latku z Atlanty chodzą bezustannie plotki na temat jego postawy, siły i umiętejności kończenia walk przed czasem. Wygląda jednak na to, że że cały czas staje się lepszy, poprzez treningi z mistrzami Strikeforce, Cung Le i Joshem Thomsonem.

Jednakże jego wędrówka na szczyt wagi półśredniej, teraz będzie wstrzymana na czas nieokreślony dopóki nie rozwiąże się ta ostatnia komplikacja.

mmamania.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *