Anthony Hamilton, Bojan Velickovic i trzech innych zawodników zwolnionych z UFC

Kolejni fighterzy pożegnali się z największą organizacją MMA na świecie.
W ostatnich dniach współpracę z amerykańskim promotorem zakończył Yair Rodriguez (10-2, 6-1 w UFC) oraz Vitor Belfort (26-14 1 NC, 15-10 1 NC) – Brazylijczyk zakończył karierę po występie na UFC 224.

Teraz skład zawodników największej organizacji MMA na świecie pomniejszył się o pięć osób. Organizacja UFC postanowiła nie przedłużać kontraktu z Leslie Smith (10-7-1, 4-3 w UFC) i zwolnić Anthony’ego Hamiltona (15-9, 3-7 w UFC), Bojana Velickovicia (15-6-1, 2-3-1 w UFC), Frankie Pereza (10-4, 1-3 w UFC) oraz Bec Rawlings (7-8, 2-5 w UFC).

Hamilton rywalizował w oktagonie największej organizacji MMA na świecie od 2014r. tocząc w sumie dziesięć walk. Początkowo Amerykanin przeplatał zwycięstwa z porażkami jednak w ostatnim czasie zanotował cztery przegrane z rzędu.

Velickovic walczył w UFC przez prawie dwa lata, w tym czasie stoczył sześć walk notując dwa zwycięstwa, trzy porażki i remis. 28-latek zanotował zwycięstwa w starciach z Alessio Di Chirico i Nico Musoke a ostatnio musiał uznawać wyższość solidnych: Darrena Tilla i Jake’a Matthewsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *