Anita Bekus vs Judyta Rymarzak w walce o pas na gali TFL 19 w Lublinie

Judyta 'Judi’ Rymarzak vs Anita Bekus w walce o pierwszy w historii pas mistrzowski TFL, już 21 grudnia na TFL 19 w Hala Globus Lublin! 

Po dziewiętnastu edycjach TFL – Thunderstrike Fight League nadszedł historyczny moment dla lubelskiej organizacji. Niepokonana pod banderą TFL Judyta 'Judi’ Rymarzak w historycznym pojedynku o międzynarodowy pas mistrzowski TFL, zmierzy się z nieprzewidywalną i zawziętą zawodniczką Fight Exclusive Night Anitą Bekus. Reprezentantka Shark Top Team Łódź zadebiutuje pod szyldem TFL i od razu dostanie szansę do zdobycia najwyższego lauru.

Promotor JS Promotion szef TFL, Jacek Sarna docenił dokonania reprezentantki Dziki Wschód Biała Podlaska/Ek Bjj, Gladiator Siedlce – kickboxing & muay thai.

„Judyta zasłużyła na walkę o pas TFL. Ma wygrane trzy pojedynki z rzędu, utożsamia się z naszą organizacją i daje zacięte walki. Pokonała Izabela Badurek i szturmem otworzyła drzwi do klatki TFL. Anita trenuje w świetnym klubie jest charyzmatyczna, nieprzewidywalna i z uporem maniaka dąży do odniesienia sukcesu w MMA. TFL jest trampoliną do największych światowych organizacji tak więc srebrna tarcza TFL będzie wartościowym łupem dla obydwu zawodniczek. Znam oba teamy od wielu lat, trenerów, zawodników obydwu klubów. Niech wygra lepsza, silniejsza, mądrzejsza i sprytniejsza.” – komentuje promotor JS Promotion!

Bilety na galę dostępne w systemie https://ekobilet.pl/…/gala-mma-tfl-19-lublin…/386890-bilety… klubie Dziki Wschód Biała Podlaska/Ek Bjj oraz Gladiator Siedlce – kickboxing & muay thai

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *