Angels of Fire 5 [Wyniki + komentarz]

W środku przedstawiamy (niepełne) wyniki walk piątej edycji gali Angels of Fire w Płocku + komentarz

Ariel Smolarski vs. Michał Tomczykowski przez decyzję w 3R

Tomasz Makowski vs.Bartosz Batra przez jednogłośną decyzję w 5R

Makowski bardzo ładnie przygotowany i każdy cios dobrze przemyślany. Dużo low kicków. Batra jakoś za mało inicjatywy włożył w tę walkę. Nie myślałem jednak że Bartek wytrwa do końca tego starcia.

Mateusz Kopiec vs. Przemysław Zygmuntowicz przez KO w 5R

Zygmuntowicz w drugiej rundzie raczej juz sie wypalił. Mało ciosów i kopnięć dochodziło do celu. Kopiec mądrze to rozegrał. W ostatniej rundzie Kopiec juz zniszczył Zygmuntowicza.

Rafał Dudek  vs. Michał Jabłoński przez jednogłośną decyzję 5R

Jabłoński bardzo ostro rozpoczął walkę widać, że jest silnym zawodnikiem. Obaj już walczyli ze sobą wcześniej, prowadził Dudek, ale później nadział sie na kolano i przegrał. Ładna dynamiczna walka. W trzeciej rundzie Jabłoński jakby troszkę osłabł a Dudek ładnie i rozważnie zadawał ciosy.

Igor Ditrich vs. Rafał Petertil

Petertil niesamowicie dynamiczny. Rafał ładnie łączył techniki bokserskie.

Tomasz Sarara vs. Kamil Sokołowski przez KO 1 R

Sarara cały czas kontroluje sytuacje i dwa razy liczenie Sokołowskiego. Za pierwszym razem hak pod gardę a za drugim kopniecie okrężne na korpus. Za trzecim razem sędzia przerywa walkę.

Łukasz Rajewski  vs. Vedat Mulaomerovic przez KO 2R

Pierwsza runda w miarę spokojna była, ale Łukasz mógł bardziej uważać na ciosy Vedat’a. Przeciwnik Rajewskiego bardzo silne ciosy zadawał, ale w drugiej rundzie po wymianie ciosów Vedat padł po ciosie wg mnie, chociaż mówili, że doznał także kontuzji.

Anatoli „Tolja” Hunanjan vs. Leszek Kołtun przez jednogłośną decyzję 5R

Leszek walczył z kontuzją nadgarstka. W drugiej rundzie Leszek ładnie przeszedł do ofensywy, ale szkoda, że nie mógł tego poprowadzić do końca. Widać ta akcja mocno wyczerpała Polaka, bo Hunanjan przeszedł do ataku. Leszek bardzo dużo kolan na głowę dostał. Polak był już niesamowicie zmęczony i rozbity i to nie mogło się inaczej zakończyć. Ale brawa za ogromną wytrwałość.

WALKA WIECZORU

Brian Douwes vs. Łukasz Jarosz przez KO 3R

Łukasz ostro zaczął początek pierwszej rundy, mocne kopnięcia. Brian też zadawał mocne ciosy bokserskie, które dochodziły do głowy Łukasza. Łukaszowi brakowało zdecydowanie gardy. w trzeciej rundzie kondycyjnie Łukasz troszkę wysiadł. 01: 40 minuta i uderzenie Briana lewym sierpem na głowę Łukasza i Polak ląduje na deskach. KO

Dokładne wyniki zostaną wkrótce podane

6 thoughts on “Angels of Fire 5 [Wyniki + komentarz]

 1. Typowa gala z walkami o paski od spodni. Nic konkretnego duzo chaotyki i widac roznice miedzy Polska a reszta europy i swiata.
  Szkoda tylko Lukasza Jarosza bo to czlowiek o wielkim potencjale ale coraz czesciej zaczyna obrywac od kelnerow ktorzy wygladaja jakby przyjechali na wakacje a nie walke. Pozdrawiam

 2. Kerio, o czym Ty w ogóle gadasz? Od jakich kelnerów zbiera coraz częściej? Może Jahjah to kelner wg Ciebie albo ten Douwes? Gala na bardzo wysokim poziomie. Duży krok w przód. Poza Kołtunem i Jaroszem wszyscy zawodnicy pokazali świetny poziom. Więcej takich gal

  Mamulski powinien dostać nagrode najlepiej ubranego trenera. Dresy koszula i kamizelka-sweterek . Ma styl, trzeba przyznać. Jacyków by sie nie powstydził

 3. Koltun przegrana sie nalezala ten zawodnik cale życie na wałku i na kelnerach sie lansował:) Wkoncu ktos mu pokazal mimo iz przeciwnik sie dowiedzial o walce tydz wczesniej:)

  Sarara wiadomo nie ta liga dla Polskich zawodnikow w jego wadze

  Jarosz bardzo dobry zawodnik natomiast miewa walki gdzie nie widzi swojego naroznika i nie slucha rad wtedy za duzo haosu sie pojawia I częso kończy sie pechowo .

  Dudek Caly czas na wstecznym ale spokojnie na dlugi dystans ta walka wygladala podobnie jak poprzedania tez z Jabłonskim natomiast tu nie dal sie znokautowac .

  Makowski od zawsze na poziomie i z duza klasa:)

  Rajewski team tutaj szkoda komentowac. No chyba ze Michał tomczykowski ale on z nimi wiele wspólnego nie ma wysoka klasa zawodnika i tyle 🙂
  Lukasz Rajewski Hmm niech podziekuje tacie za Pas . Jest naprawde dobrym zawodnikiem A wina nie jego ze tata tak Ostro go promuje:)W tej wadze Jest conajmniej 5 zawodnikow ktorzy bardziej zasluzyli na ten pas od niego .
  Reszta Rajeski team to kilka lig nizej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *