Andrei Arlovski zakończył współpracę z Gregiem Jacksonem i przeszedł do American Top Team

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Wszystko wskazuje na to, że były mistrz wagi ciężkiej UFC Andrei Arlovski zakończył współpracę z Gregiem Jacksonem i zmienił obóz przed nadchodzącą walką.

Informacja ta wyszła od Alexeya Oleinika, który reprezentuje American Top Team i który umieścił na Instagramie zdjęcie ze wspólnego treningu z Andreiem Arlovskim.

Obydwaj ciężcy przygotowują się do swoich nadchodzących walk. 17 czerwca w Singapurze Andrei Arlovski zmierzy się z Marcinem Tyburą na gali UFC Fight Night 111 natomiast Alexey Oleinik zawalczy z Travisem Browne na gali UFC 213 zaplanowanej na 8 lipca w Nevadzie.

Powodem zmiany obozu przez Andreia Arlovskiego jest najprawdopodobniej seria czterech porażek z rzędu. Arlovski odniósł porażki ze Stipe Miocicem, Alistairem Overeemem, Joshem Barnettem oraz Francisem Ngannou. Jak widać byli to bardzo trudni rywale, ale nie zmienia to faktu, że The Pit Bull jest w trudnej sytuacji i kolejna przegrana może zakończyć jego karierę w UFC. Przed tymi czteroma porażkami Arlovski miał znakomitą serię sześciu zwycięstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *