Andrei Arlovski – wywiad

DF: Adrei, dzięki, że znalazłeś czas dla nas na wywiad.
AA: Nie ma problemu.

DF: Jak wygląda Twój trening? Z kim trenujesz?
AA: Trening idzie dobrze. Moja ekipa treningowa jest taka jak zawsze. Sean Bormet i John Kading są od zapasów, Dino Costeas od Jiu Jitsu, Freddie Roach, i Michael Garcia od boksu, a Tim Allegretti, i Alex Satia są od treningu siłowego i wyttzymałościowego.

DF: Czy zmieniłeś coś w treningu do walki z Fedorem?
AA: Nie, nie zmieniłem. Mój trening zawsze wygląda tak samo.

DF: Jaki masz plan na walkę z Fedorem?(W jakiej płaszczyźnie myślisz, że możesz go pokonać?)
AA: Zobaczycie to 24 stycznia.

DF: Jeśli wygrasz z Fedorem, jest ktoś z kim chciałbyś się zmierzyć, albo zrewanżować?
AA: nigdy nie wybieram swoim przeciwników, tym zajmują się moi promotorzy. Jest wielu zawodników wagi ciężkiej na świecie.

DF: Dana White powiedział, że chciałby Cię znowu widzieć w UFC. Czy kiedyś tam wrócisz? Czy jednak zostajesz w Affliction?
AA: Mam dobre kontakty z Daną White, oraz Lorenzo Ferittą i wieloma ludzmi z UFC. Jednak aktualnie mam kontrakt z Affliction, i narazie zostaję właśnie tutaj.

DF: Chodziły plotki, że masz zadebiutować w boksie, nadal tego chcesz?
AA: Tak, nadal chcę to zrobić!

DF: Niewielu ludzi wie, że byłem oficerem policji w Białorusi. Co zmieniło Twoje plany, by przestać pracować w policji, i przeprowadzićn się do USA, by walczyć w UFC.
AA: Zawsze chciałem być oficerem policji. Szanuję ludzi, którzy pracują w policji. To bardzo ciężka psychicznie, i niebezpieczna praca. Gdy przeszedłem do UFC, nie mogłem kontynuować tej pracy. Chciałem się poprostu spróbować w policji.

DF: Czy wciąż odwiedzasz Białoruś? Czy jesteś tam rozpoznawany?
AA: Odwiedzam moje miasto cały czas. Coraz więcej ludzi mnie rozpoznaje, i życzy mi sukcesów.

DF: Wielu Twoich fanów wie, że byłeś kulturystą. Wielu z nich chciałoby pewnie wiedzieć jakimi ciężarami operujesz na treningu?
AA: Aktualnie robię dużo treningu cardio, i czasami trenuję na wolnych ciężarach.

DF: Jaki fighter był twoim idolem, gdy wstępowałeś do MMA?
AA: Tak, Mike Tyson.

DF: Co myślisz o aktualnej sytuacji Cro Copa, przegrał 2 z trzech ostatnich walk, czy myślisz, że powinien zakończyć karierę?
AA: Podstawa fightera to psychika. Myslę, że Mirko powinien nad tym popracować, i wrócić do dawnej formy. każdy fighter w pewnym czasie przez to przechodzi.

DF: Jest ktoś szczególny, któremu chciałbyś podziękować? Sponsorzy, fani, ludzie?
AA: Chciałbym podziękować wszystkim moim fanom, przyjaciołom, i mojej rodzinie za miłość jaką mnie obdarzają przez lata. chciałbym także podziękować sponsorom, którzy mi pomagają, oraz całemu mojemu teamowi „Team PittBull” odwiedzcie nas na www.arlovski.com

DF: Andrei, dziękujemy bardzo za rozmowę, wiele to dla nas znaczy. My – dreamfighters.com zawsze będziemy Twoimi fanami.
AA: Dziękuję Wam bardzo za poparcie. Trzymajcie się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *