Andre Soukhamthath zastąpi Bryana Carawaya, w walce z Lukiem Sandersem

Esther Lin, MMA Fighting

Luke Sanders poznał nowego przeciwnika.

Podczas gali UFC Fight Night 123, która odbędzie się 9 grudnia we Fresno, miał się odbyć pojedynek pomiędzy Bryanem Carawayem (21-7) oraz Lukiem Sandersem (11-1). Do pojedynku ostatecznie nie dojdzie, z powodu kontuzji Carawaya. Organizacja UFC zaraz po ogłoszeniu informacji o kontuzji, rozpoczęła poszukiwania zastępstwa. Nowym przeciwnikiem Luke’a Sandersa będzie Andre Soukhamthath (11-5).

Soukhamthath powraca do Oktagonu po dwóch porażkach z rzędu. Oba pojedynki przegrał przez niejednogłośne decyzje sędziów. W pierwszej walce uległ Albertowi Moralesowi, a w drugiej Alejandro Perezowi. Został zatrudniony przez UFC, po 3 zwycięstwach z rzędu, wszystkie zakończone przez przez nokaut. Przed dołączeniem do UFC występował podczas lokalnych gal organizacji CES MMA. Był również mistrzem tej organizacji w wadze koguciej.

Sanders w ostatnim pojedynku w UFC zanotował swoją pierwszą porażkę w karierze. Lepszym od niego okazał się Iuri Alcantara, który pokonał go przez poddanie w 2 rundzie. Za debiut w UFC, otrzymał bonus za występ wieczoru. Przed dołączeniem do organizacji Dana White’a, był posiadaczem pasa mistrzowskiego w wadze koguciej, organizacji RFA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.