Andre Galvao – będę gotowy i dam z siebie wszystko

20 lipca Andre Galvao wejdzie do ringu na gali DREAM starając się wywalczyć tytuł mistrza wagi półśredniej. Dwukrotny mistrz BJJ stoczy walkę z Jasonem Highem. Andre obecnie ciężko trenuje w Los Angeles:

 „Ciężko trenuję, codziennie poświęcam się treningom starając się wyeliminować wszystkie błędy i przygotować się do walki. Będę gotowy na to żeby dać z siebie wszystko, chce ukończyć turniej z dwoma dodatkowymi zwycięstwami na moim koncie oraz zdobyć pas. Trenuję z Andersonem i Feijao. Po walce Feijao, wrócą do Brazylii a ja dalej będę kontynuował swoje treningi tutaj na miejscu. Następnie przeniosę się do San Diego i tam będę trenował z Fabricio Morango. Przed moja pierwsza walka trenowałem z Josuelem Distakiem ale również wtedy Morango pomagał mi w ostatnim etapie przygotowań. Nadal pozostaje 7 tygodni do walki a pojadę tam na 3 tygodnie przed sama walka. Taki trening jest chyba wystarczający i mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze”

Biorąc pod uwagę ostatnią walkę jego przeciwnika Galvao nie jest przekonany co do przebiegu nadchodzącego starcia. As Jiu-Jitsu widział walkę Jasona w pierwszym etapie turnieju poddaną po 59 sekundach:

„Wiem, że jest dobrym zapaśnikiem i ma dobre techniki bokserskie ale ciężko trenuję żeby dać sobie radę niezależnie od tego jak walka się potoczy. Do tej pory obejrzałem kilka jego walk, jest dobrym zawodnikiem, jest szybki i wybuchowy więc postaram się go unieszkodliwić”  

 

Andre komentuje także drugą półfinałową walkę pomiędzy Hayato Sakurai i Mariusem Zaromskisem:

Sakurai jest bardziej doświadczony, walczył w PRIDE i z dobrymi zawodnikami ale Marius poświęca się temu co robi i pokazał w ostatniej walce, że jest twardym zawodnikiem. Uważam, że obydwaj są gotowi do tego aby wziąć udział w walce finałowe. Każdy ma szanse ale osobiście, jeśli mógłbym wybierać to chciałbym walczyć przeciwko Sakurai ponieważ jest on bardziej doświadczony. pomimo tego śledzę także walki Mariusa. Walka to walka, szanse są wyrównane, 50/50  ale myślę, że Sakurai wygra”

One thought on “Andre Galvao – będę gotowy i dam z siebie wszystko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *