Andre Berto: Przechodzę do UFC, Dana White, zadzwoń do mnie

boxingnewsonline.net

Topowy bokser wagi półśredniej chce walczyć w MMA.

Tuż po walce Floyda Mayweathera (50-0) z Conorem McGregorem (0-1) dziennikarze TMZ rozmawiali z Andre Berto (31-5), byłym pretendentem do mistrzostwa wagi półśredniej organizacji WBA i WBC.

The Beast powiedział, że już teraz chce zawalczyć w UFC.

Chcę ich wszystkich. Dana White, znasz mnie, wiesz, że moja rodzina jest w MMA już długo. Przechodzę do UFC, Dana White, zadzwoń do mnie! Powiedzcie Danie, żeby do mnie zadzwonił, pójdę do UFC.

Chcę być pierwszym zawodnikiem, który był mistrzem świata w boksie i poszedł zdobyć mistrzostwo UFC. To nigdy nie zostało zrobione, to się nigdy nie stało. Powiedz Danie, żeby mnie ściągnął!

Zdaje się, że już mieliśmy zawodnika – a konkretnie zawodniczkę – która zdobyła mistrzostwo świata w boksie a następnie zdobyła pas UFC, jest nią Holly Holm.

Mówiąc o tym, że jego rodzina od dawna jest w MMA Andre miał na myśli swojego ojca, Dieuseula, który walczył na UFC 10 oraz brata, Jamesa Edsona, który walczył w klatkach Strikeforce, EliteXC oraz Bellatora.

Berto ostatni raz walczył w kwietniu bieżącego roku, na gali w Nowym Jorku Amerykanin przegrał przez TKO z Shawnem Porterem. Wcześniej Andre pokonał Victora Ortiza.

One thought on “Andre Berto: Przechodzę do UFC, Dana White, zadzwoń do mnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.