Anderson Silva w nowym filmie Seagala

Steven Seagal najwyraźniej chce nauczyć Andersona Silva czegoś więcej niż front kick. Mistrz wagi średniej UFC ma pojawić się w nowym filmie hollywódzkim Seagala (nie, nie będzie to Spiderman 😉 ). Potwierdził to sam Spider:

„Jadę do Los Angeles nagrać film z Stevenem Seagalem. Jestem bardzo podekscytowany. Przygotowuję się, trenuję dzięki Johnny’emu Araujo.”

Nie będzie to pierwsze pojawienie się Andersona w filmie. Wystąpił już w filmie „Like water”, którego fabuła skupiała się wokół jego przygotowań do walki z Sonnenem na UFC 117. Grał też w „Hell’s Chain” i „Never Surrender.”

Na razie nie wiadomo, czy zdjęcia do filmu opóźnią kolejną potencjalną obronę pasa przez Spidera, która ma mieć miejsce w 2013. Silva niedawno wygrał z nasterydowanym Stephanem Bonnarem na UFC 153, była to walka nie-tytułowa w wadze półciężkiej. Pas wagi średniej obronił na UFC 148, pokonując przez TKO Chaela Sonnena.

6 thoughts on “Anderson Silva w nowym filmie Seagala

  1. Yoshi że by ten film nie był taki jak Drużyna A z Jacksonem bo na druzynie A się zawiodlem myślałem że jak w drużynie A gra taki Fighter jak Rampage to będzie dobry film a okazalo się że Drużyne A to jeden z najgorzszych filmó jak w życiu widziałem . PS. fajnie by było jakby ktoś z robił fim Dokumentalny o Fedorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *