Anatoly Tokov vs. Gerald Harris i Vladimir Tokov vs. Ryan Walker na Bellator 218

Bellator MMA

Nowe pojedynki w karcie marcowej gali.

Jak poinformował portal MMAFighting a następnie zostało to potwierdzone przez inne źródła, podczas gali oznaczonej numerem 218 dojdzie do pojedynku Anatoly’ego Tokova (27-3) z Geraldem Harrisem (25-7-1) w wadze średniej. Z kolei w limicie kategorii koguciej Vladimir Tokov (3-0) podejmie Ryana Walkera (8-4).

Anatoly jest obecnie na fali trzech kolejnych zwycięstw a od kwietnia 2012r. poniósł tylko jedną porażkę – przez niejednogłośną decyzję sędziów przegrał starcie z Ramazanem Emeevem. Z kolei Harris w zeszłym roku stoczył trzy walki w klatce Bellatora jednak ani raz nie mógł cieszyć się ze zwycięstwa – po przegranych w rywalizacji z Rafaelem Lovato Jr. i Yaroslavem Amosovem Amerykanin zremisował z Hracho Darpinyanem.

Dla Vladimira będzie to debiut w klatce organizacji Bellator, Rosjanin jak na razie ma na koncie trzy zawodowe zwycięstwa odniesione jeszcze w 2016 i 2017r. Walker zadebiutował w Bellatorze w zeszłym roku, podczas gali oznaczonej numerem 202 został znokautowany przez Steve’a Kozolę.

Gala Bellator 218 odbędzie się już 22 marca w Thackerville, w stanie Oklahoma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *