Amatorskie Mistrzostwa Świata Federacji „I.S.K.A” przy współpracy z ALMMA

W dniach od 31 maja, do 3 czerwca, w stolicy Grecji Atenach, odbędą się Amatorskie Mistrzostwa Świata federacji „I.S.K.A” (INTERNATIONAL SPORT KICKBOXING ASSOCIATION).

Federacja „I.S.K.A. Poland” przy współpracy z „ALMMA” (AMATORSKA LIGA MMA) na podstawie wspólnego regulaminu powołali skład kadry Polski MMA . Reprezentacja wybierana była na podstawie rankingu ALMMA, i brane pod uwagę były wyniki z ostatniego roku; Mistrzostwa Polski, Puchary Polski, oraz ilość startów. Niestety w Polsce jeszcze nie istnieje oficjalny związek amatorskiego MMA i ministerstwo nie finansuje tej dyscypliny, dlatego też zawodnicy sami ponoszą koszta wyjazdu i do tych zawodów musieli znaleźć środki na własną rękę.

„Mamy plan to zmienić , i najlepszym Amatorskim czynnym zawodnikom, szukać tych środków na wyjazdy, czyli pozyskiwać sponsorów, dla których będzie to ciekawa opcja zareklamowania się. Ponadto będą organizowane zgrupowania kadry, na które będziemy zapraszać najlepszych Polskich trenerów, oraz gale federacji ISKA, na których będziemy mogli zobaczyć amatorskich reprezentantów kraju.” – zapewnia federacja „ISKA POLAND”.

Ostatecznie spośród wybranych do Aten wybiorą się;

-open. Bartłomiej Sudoł – Kaito Stalowa Wola
-93. Norbert Węgrzyn – Berserkers Team Szczecin
-84. Mateusz Rybak – K.O.zak Gorzów Wielkopolski
-77. Daniel Jonderko – Monster Akademia Rybnik
-77. Dominik Jusis – MMA Team Ostróda
-70. Karol Żurowski – Cross Fight Radom
-66. Daniel Matuszek – Ryoku Dojo Rzeszów
-66. Michał Chyczewski – S4 Fight Club Warszawa
Trener. Łukasz Ziółkowski – Underground MMA Elbląg

Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i życzymy powodzenia w walkach. „ISKA POLAND”

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *