Amatorski Puchar KSW – informacje dla kibiców

W najbliższą niedzielę, w Ośrodku Kondycyjno-Wczasowym Jakubowo, w Jakubowie koło Mrągowa (współrzędne GPS: 53st 48min 23sek N 21st 23min 2sek E) odbędzie się pierwsza edycja Amatorskiego Pucharu KSW. Dziś pragniemy zaprosić wszystkich fanów do przybycia, oglądania zawodów i razem z nami emocjonowania się toczonymi pojedynkami – wstęp wolny!

Więcej szczegółów w rozwinięciu

Poniżej prezentujemy godzinowy harmonogram zawodów:

8.00-10.00: rejestracja i ważenie
10.00-10.30: losowanie
10.30-10.45: omówienie zasad walki
11.00-16.00: walki eliminacyjne
16.30-18.00: walki finałowe

Ponieważ termin zgłaszania dobiegł końca, a lista startowa jest już zamknięta prezentujemy kategorie wagowe, w których pojedynki się odbędą:

Juniorzy: -70kg i -84kg (w tych kategoriach były zgłoszenia)
Seniorzy: -66kg, -70kg, -77kg, -84kg, -93kg i +93kg

Organizacja zawodów nie byłaby możliwa gdyby nie wsparcie życzliwych osób, a także sponsorów. W tym miejscu podziękowania należą się państwu Katarzynie i Markowi Gruszczyńskim, właścicielom ośrodka, a także firmom MB M-Balance, Professional Fighter, Manto i All Stars.

Amatorski Puchar KSW to nie tylko doskonała okazja być naocznym świadkiem zobaczenia walk adeptów MMA, którzy być może wystąpią za jakiś czas na dużych galach. To także doskonała okazja być bardzo blisko najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. Wszyscy Ci, którzy zdecydują się przyjechać i kibicować będą mogli zrobić sobie zdjęcie, wziąć autograf od takich gwiazd polskiej sceny MMA jak m.in. Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, Łukasz Jurkowski, Antoni Chmielewski, Marcin Różalski i Wojciech Orłowski. Zapraszamy do przybycia!

Dla wszystkich zainteresowanych zasadami walk obowiązujących podczas Amatorskiego Pucharu KSW przygotowaliśmy możliwość wglądu, który dostępny jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *