Aljamain Sterling dementuje plotki o walce z Corym Sandhagenem

Getty Images / UFC

Podopieczny Raya Longo i Matta Serry nie zawalczy na majowej gali.

Wczoraj przekazywaliśmy informację, która pojawiła się na amerykańskich portalach, mówiącą o planowanym zestawieniu Aljamaina Sterlinga (18-3, 1-0 w UFC, #2 w rankingu UFC) do walki z Corym Sandhagenem (12-1, 5-0 w UFC, #4 w rankingu UFC) na UFC Fight Night 175.

W sprawie szybko wypowiedział się Funk Master, który twierdzi, że nie ma dokładnych ustaleń w temacie walki a poza tym nie przyjąłby propozycji w obecnej sytuacji, nie mając możliwości odpowiedniego przygotowania się do starcia.

Rozmawialiśmy o kilku przeciwnikach. Z tego co wiem to nie ma ustalonej walki zwłaszcza mając na uwadze cały chaos, który teraz ma miejsce.

Nawet nie ma dostępu do klubu. Jest całkowity zakaz dla wszystkich a Wy myślicie, że ja wziąłbym walkę? Tak…

Tak, mamy kogoś na tej karcie. Teraz można tylko robić dużo walki z cieniem i biegać by przygotować się do walki. wcześniej już widziałem przygotowania do walki bez sparingów, czerpmy korzyści z nokautów!
Nie zostałem pobłogosławiony siłownią w domu, ciężarami, matą. Czekam.

Sytuacja epidemiczna jest cały czas w fazie rozwoju i nikt nie jest w stanie określić kiedy wszystko wróci do normy. Nam, jako fanom, pozostaje czekać i kontynuować wspominanie walk, które miały miejsce w ostatnich miesiącach i latach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *