Alistair w UFC z „wyłącznym kontraktem”?

(mmamania.com)

Afery z Golden Glory ciąg dalszy. Tym razem Bas Boon przedłożył UFC ofertę „wyłącznego kontraktu” z Alistairem Overeemem. Szczegóły w rozwinięciu.

„Żałujemy potyczki z Zuffa oraz zwolnień naszych zawodników, ale to ich firma i mogą robić, co chcą. Chcemy nadal współpracować z UFC i jasno mówimy, że bezpośrednie zapłaty dla zawodników nie są problemem i nie będą nim nigdy w przyszłości.

Chcemy nadal mieć możliwość szkolić wspaniałych zawodników, którzy będą dawać wspaniałe walki dla fanów, nie mamy zamiaru robić interesów z kilkoma promotorami i jesteśmy gotowi zaoferować wyłączny kontrakt dla Alistaira Overeema na walki w UFC, jeśli warunki kontraktu będą satysfakcjonujące dla wszystkich stron.”

Szybkie zwolnienie zawodników Golden Glory przez Zuffa dało pole plotkom, że to kara za wycofanie się „The Reem” z turnieju wagi ciężkiej Strikeforce z powodu kontuzji. Kara dla wszystkich podopiecznych Boona.

Dana White mówi, że nie może robić interesów z Golden Glory. Bas Boon z kolei widzi szanse dalszej współpracy. Pozostaje pytanie, czy mogą się spotkać w połowie drogi.

21 thoughts on “Alistair w UFC z „wyłącznym kontraktem”?

  1. Oglądałem ostatnio kanał ESPN i mogę wam powiedzieć bo to jest informacja nie oficjalna ale umowa z Alistairem Overeemem a UFC jest już niemal pewna .Co do pierwszej jego walki przymierzani są 3 zawodnicy Frank Mir , przegrany z walki o tytuł ,Mike Russow .Czyli wreszcie skończą się gdybania i czas na realizm z tej trójki największe szanse dają Mirowi na walkę ale zaznaczam to tylko informacja nie oficjalna .

  2. ha ha. lanie w ufc pewne. Ali to chytry wąż, będzie wił się w chwale wielkiego mistrza k1 i strikeforce jak najdłużej ale w końcu przyjdzie ten moment że pozna swoje miejsce w szeregu. A na pewno nie jest to nr jeden. przegra kilka walk z rzędu i będzie bye bye z ufc.

  3. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy „Demolition Man” jest już jedną nogą w UFC. Czekamy tylko na formalne podpisanie kontraktu pomiędzy Alistairem Overeemem a Zuffą. Pierwszą walkę w tej najbardziej prestiżowej federacji na świecie stoczy z Brockiem Lesnarem 10 listopada na UFC 140 w Toronto w Kanadzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *