Alistair Overeem vs Stipe Miocic w walce wieczoru na wrześniowej gali UFN?

Na Twitterze pojawiło się sporo wpisów sugerujących, że UFC wkrótce ogłosi walkę wieczoru wrześniowej gali UFC Fight Night.

Jeden z dziennikarzy Adam Martin podał na swoim Twitterze info o tym, że główną walką tej gali będzie pojedynek Alistaira Overeema ze Stipe Miocicem. Obaj zawodnicy stoczyli ostatnio zwycięskie walki i całkiem możliwe, że jeden z nich może sięgnąć po title shota.

 

Overeem (37-13-1) w ostatnim starciu pokonał Franka Mira i dzięki tej wygranej przełamał złą passę dwóch porażek. Wcześniej przegrywał Antonio Silvą i Travisem Browne.

Miocic (12-1) jest w nieco lepszej sytuacji jeżeli chodzi o jego ostatnie walki. Od jedynej porażki z rąk Stefana Struve w 2012 roku, pozostałe trzy walki z Nelsonem, Gonzagą i Maldonado wygrał.

Jak dotąd wiadomo jedynie o dwóch walkach jakie zostały ogłoszone na tę kartę walk, a są to pojedynki Joe Lauzon vs Michael Chiesa oraz Sean Soriano vs Andre Fili.

9 thoughts on “Alistair Overeem vs Stipe Miocic w walce wieczoru na wrześniowej gali UFN?

  1. reem wyciąga wnioski zawsze po swoich walkach bylo to juz widac z Mirem i sie nie wygazował jest mądrzejszy z walki na walke jesli poradzi sobie z Miociciem to juz napewno dostanie walke z JdS i wygrany zawalczy o pas

  2. Pierdolita, Overeem przez TKO runda pierwsza innej opcji nie widzę. Po porażkach z PEZAŁO i BRODATYM wszyscy już zaczęli uważac OWERIMA za kelnera, a prawda jest taka że on tamtych walk nie przegrał bo był gorszy, ale przegrał bo nie myślał w walce wystawiając swą szklaną szczękę prosto na nokaut, tutaj przemyśli sprawę i zapierdzieli Miocica w oktagonie.

  3. overeem by tko, inny wynik nie wchodzi w gre. miocic jest za slaby. pokonywac to on sobie moze przecietniakow i grubasow. liczylem ze teraz overeem zmiecie barnetta… pozniej rewanz z silva i walka z cainem,w ktorej bedzie mial baaardzo baaardzo ciezko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.