Alistair Overeem vs. Stefan Struve na UFC on FOX 13

Pojedynek w wadze ciężkiej dołączył do karty grudniowej gali.

Żądanie Alistaira Overeema (37-14 1 NC, 2-3 w UFC, 10# w rankingu UFC) zostało spełnione. Holender w 2014r. stoczy jeszcze jedną walkę. Jego przeciwnikiem będzie jego rodak, Stefan Struve (25-6, 9-4 w UFC).

Overeem jest obecnie w niezbyt ciekawej sytuacji, w ostatnich 4 walkach 3 razy poległ przez nokauty. Te nieudane starty przeplótł wygraną z Frankiem Mirem.

Stefan z powodu problemów zdrowotnych nie walczył od marca 2013r. kiedy to w Japonii zawalczył z Markiem Huntem, walkę tę przegrał przez TKO w III rundzie. Wcześniej odniósł 4 wygrane z rzędu. Struve na UFC 175 miał walczyć z Mattem Mitrione, do walki jednak nei doszło, ponieważ Holender zemdlał w szatni na ok. godzinę przed walką.

UFC on FOX 13 odbędzie się 13 grudnia i będzie przed ostatnią galą UFC w tym roku.

11 thoughts on “Alistair Overeem vs. Stefan Struve na UFC on FOX 13

  1. Pojedynek szklarzy, jednak dlugi ma lepszy bilans w ufc niz ALi. Walka do pierwszego mocnego trafienia. Struve jest niezly , parter ma dobry, nokaut tez nie raz wchodzil. Potrafil odprawic Miocic’a . Ali wcale nie ma latwego zadania. 50/50

  2. Znowu bd K.O na Alim. Nie widzę tej walki – ciężko bd ściągać Overeemowi Struva w klincz żeby dewastować go kolanami, tak samo inaczej wyprowadza się ciosy „pod górę” na szczękę wyższego zawodnika a inaczej na szczękę niższego, a Overeem przyzwyczajany jest bić „w dół”. Poza tym po jego ostatniej walce ciekawi mnie jak bd chciał przełamać obronę Struve’a, bo ostatnio od cięższego Rothwell’a po prostu się odbijał po zadaniu ciosu. Struve zamęczy go przy siatce i znokautuje, czyby ze Ali bd walczył z nim tak jak z Mirem i przeleży na nim 15min.

  3. nie no akurta w tym pojedynku to Ali powinien sobie poradzic juz kurwa nie przesadzajmy jesli Ali to przegra to niech wypierdala z Ufc bo kogo mu kurwa potem dadzą schauba ktory by mu mogl nawet najebac 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.