Alistair Overeem otrzymał licencję i może walczyć na UFC 156

„The Reem” is back!

Po dziewięciu miesiącach nieobecności w UFC spowodowanej zawieszeniem zawodnik wagi ciężkiej Alistair Overeem oficjalnie otrzymał dziś licencję.

Overeem został zawieszony przez Nevada State Athletic Commission (NSAC) na dziewięć miesięcy po tym jak w jego teście odkryto niedozwolone środki. Podczas testów przed UFC 146 wykryto w jego organizmie dawkę testosteronu na poziomie 14:1. Na tej gali miało dojść do pojedynku Overeem vs. dos Santos o pas mistrza wagi ciężkiej.

„Demolition Man” obwinia za to niezrozumienie treści opisu zastrzyków przeciwzapalnych (zawierających testosteron), które stosował aby przyspieszyć proces gojenia się urazu żeber.

Holender, który w swojej następnej walce zmierzy się z Antonio Silva w lutym na UFC 156, będzie mógł starać się o ponowne przedłużenie licencji 27 grudnia 2013 roku.

19 thoughts on “Alistair Overeem otrzymał licencję i może walczyć na UFC 156

  1. No to do roboty Alistair, jego mordercze kolana i zabójcza gilotyna może unicestwić najlepszych. Jestem cholernie ciekaw jego walk w UFC, jeśli będzie w formie może nieźle namieszać, byle by ponownie nie dał dupy na testach bo to przecież nie pierwsze nie ostatnie weryfikowanie koksiarzy. To nie Japonia tu trzeba ważyć co ile i kiedy się stosuje…

  2. Wydaje mi się, że konina będzie miał ciężką przeprawę z mutantem. To nie jest schorowany Lesnar a i dłuższa przerwa była. Dla mnie osobiście to nie jest żaden mistrz ufc ale z chęcią zobaczyłbym małe jajka z Jds-em.

  3. do ignatioos
    Ta jasne… jakos przed walka z Lesnarem nikt nie pisal ze jest schorowany tylko ze rozniesie Aliego… i jak to sie skoncczylo kazdy widzial. Kiedy do was dotrze ze to urodzony mistrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *