Alistair Overeem o stójce Bretta Rogersa

(foto: images.chron.com)

Mistrz wagi ciężkiej Strikeforce, Alistair Overeem będzie walczył w obronie pasa w maju tego roku. Kontrowersyjnym pretendentem do odebrania pasa mistrzowi jest Brett Rogers, który niedawno przegrał z Fedorem. Alistair ostatnio wypowiedział się na temat stójki obu panów.

Wypowiedź w środku.

„Uważam, że Rogers to silny i duży fighter, ale nic poza tym. Plan na tą walkę to znokautowanie go! Czasem dobrze jest narobić trochę szumu przed walką żeby zebrać więcej uwagi, ale żeby ktoś nazywał mnie tchórzem, tak jak to zrobił Brett, jest wręcz śmieszne. Zrobił z siebie głupca, a może po prostu nie zna takich fighterów jak Bonjasky, Aerts lub Badr Hari. Jeśli Brett jest takim dobrym i nieustraszonym strikerem, to czemu nie walczy w K-1? Ja kocham stawiać sobie wyzwania, dlatego walczę w K-1 i MMA. Po walce z Rogersem celuje w Fedora. Mam na swoim koncie trzecie miejsce w finale K-1 GP, to coś w czym nie widziałbym ani Rogersa, ani Fedora”

16 thoughts on “Alistair Overeem o stójce Bretta Rogersa

  1. Szczerze mówiąc to pretendentem powinien być Werdum a nie Rogers. Cieszy mnie fakt, że wreszcie będzie można zobaczyć Overeema w walce MMA z kimś porządnym. Swoją drogą kategoria ciężka w Strikeforce jest bardzo dobrze obsadzona i można się spodziewać wspaniałych pojedynków

  2. Nadzieje dobrze jest miec. Co „Blazen” prezentuje w parterze? Gilotyne? Ale prosze Panstwa. Nie lubie go jako zawodnika, nie lubie jego osobowosci. Dla mnie moglby nie istniec na ringach i w klatkach.

    @ttj Nie musi Ci byc mnie zal. U mnie w rodzinie wszyscy zdrowi, jako sie uklada ale dzieki za troske.

  3. podobnie jak kilku przedmówców również liczę, że Alistar zgarnie wp@#(*$&! Nie można mu odmówić dobrej stójki, ale jego charakter i zachowania poza ringiem sprawiają, że dawno przestałem go darzyć sympatią jako zawodnika. Gogo Rogers

  4. Overeem z pewnością koksował nie powiem, ale jak na swoją mase jest bardzo szybki. Jego muay thai jest na bardzo wysokim poziomie, uderzać też umie i po prostu nie mogę z gości co mówią że to błazen. Już kilka lat temu kiedy walczył jeszcze w PRIDE mimo że przegrywał sporo walk to problemy z nim miał każdy, z Shogunem włącznie. A najlepszy zawodnik K-1 ? Odpowiedź chyba prosta jak budowa czołgu T52 – Badr Hari, mimo, że z pewnością wiele osób go nie lubi. A ora si.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *