Alistair Overeem i Dana White spotkali się aby porozmawiać o dalszych planach

Alistair Overeem jest jedynym zawodnikiem, który ma na swoim koncie tytuły mistrzowskie organizacji Strikeforce, DREAM oraz tytuł mistrza K-1. Były mistrz UFC – Frank Mir powiedział także, że „The Reem” jest numerem jeden wśród pretendentów do walki o pas mistrza UFC.

Jednak wszystko co dobre szybko się kończy i tak też jest jeśli chodzi o osobę Overeema, który zawalił test  na obecność środków dopingujących. Stracił przez to szansę walki o pas oraz co jest równie ważne – zaufanie prezydenta UFC.

Według szefa UFC Dana White’a, on i Alistair są w ciągłym kontakcie i wygląda na to, że relacje między nimi znacznie się poprawiły od czasu wpadki z testami. Kilka miesięcy temu Dana White nie chciał nawet rozmawiać o Overeemie. Na niedawnej konferencji prasowej przed UFC 148, White potwierdził, że w czerwcu odbyły się rozmowy mające na celu ustalenie dalszych planów.

Dana White wspomina spotkanie z Overeemem: „Czekał czterdzieści minut zanim zawołałem go do swojego biura. Zachował się jak prawdziwy mężczyzna i tutaj należy się dla niego szacunek.” Dodał także, że wszyscy popełniają błędy i to już nie ma znaczenia, gdyż liczą się rzeczy które robimy aby naprawić swoje błędy.

Chociaż Dana White nie wspomniał o czym rozmawiali, kiedy się spotkali, ale wydawał się być zadowolony z tego spotkania. Overeem odczekuje karę zawieszenia na 9 miesięcy, ale według NSAC jeśli wszystko pójdzie dobrze to możliwe, że zobaczymy go w grudniu.

12 thoughts on “Alistair Overeem i Dana White spotkali się aby porozmawiać o dalszych planach

  1. Junior Dos Santos szybko go ustawi i koniec będzie chwalenia jaki to Reem jest i jak to czytałem że Reem zniczy JDS haha bzdura. A tak wgl to który to już mistrz w Brazylii jest?? Chyba siedmiu jest ?? czy się mylę??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *