Alistair Overeem chciałby stoczyć walkę z Huntem lub Barnettem

grafika Fight24/Yoshi

Być może walka dwóch ciężkich Alistaira OvereemaJosha Barnetta nie jest wcale odległym marzeniem tak wielu osób.

Podczas wywiadu dla Submission Radio, Overeem powiedział, że kolejny pojedynek mógłby stoczyć z Markiem Huntem lub właśnie z Joshem Barnettem. „The Reem” w ostatniej walce pokonał Franka Mira przerywając tym samym swoją złą passę dwóch porażek z rzędu.

„Josh jest o jedno oczko lepszy ode mnie w rankingu i uważam, że walka z nim byłaby warta zachodu patrząc na naszą wspólną historię związaną z Japonią.”

Do walki tych dwóch zawodników mogło dojść już wcześniej podczas Strikeforce Heavyweight Grand Prix lecz z powodu problemów z kontraktem został usunięty z karty walk. Wówczas Josh Barnett spotkał się w finale z zastępującym Overeema Danielem Cormierem. Wtedy lepszym okazał się Cormier, który wygrał z Barnettem przez decyzję.

Jeśli chodzi o Barnetta, jego ostatnia walka zakończyła się porażką przez KO z rąk Travisa Browne. Taką ciekawostką jest, że zarówno Josh jak i Alistair wygrali swoje walki z Frankiem Mirem natomiast obaj odnieśli porażkę z Travisem Browne. „Hapa” jest obecnie jednym z pretendentów do walki o pas i zmierzy się z Fabricio Werdumem.

Wracając do Barnetta i jego reakcji na wybór rywali przez Overeema napisał tylko tyle:

 

16 thoughts on “Alistair Overeem chciałby stoczyć walkę z Huntem lub Barnettem

  1. Świetne walki by były, obie bardzo ciężkie do wytypowania, ale tak na szybkości z Huntem Reem wygrywa z Barnettem w plecy.
    Niech to zrobią, w sumie ciężko kogoś innego dać dla Reema, więc pewnie coś z tych 2 siądzie.

  2. Walkach dwóch mistrzów k1 za to bym zapłacił oczywiście obstawiam Hunto by ktfo. Stylowo Hunt reemowi nie pasuje bo przyjmie naprawdę wiele a skontrować potrafi- natomiast szczęka uberreema nie jest zbyt twarda. Widzę tę walkę tak aktywny reem obija supersamoan przez 4min i nadziewa się na prawy hak który funduje mu 6 miesięczne wakacje w holandi

  3. Hunt nie jest już tak nieporadny w parterze, dlatego wątpię, że Overeem byłby go w stanie poddać. W stójce natomiast Holender nie ma najmniejszych szans. Jedna kontra i koń pada nieprzytomny na glebę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *