Ali Bagautinov i Zach Makovsky nie są już zawodnikami UFC

snipview.com

Dwaj muszy opuszczają szeregi zawodników największej organizacji MMA na świecie.

Kolejni zawodnicy z rozpoznawalnymi nazwiskami opuszczają UFC, jak informuje portal MMAJunkie kontrakty Aliego Bagautinova (14-5, 4-3 w UFC) i Zacha Makovsky’ego (19-8, 3-4 w UFC) skończyły się a amerykański promotor nie zamierza ich odnawiać tak, więc obaj muszy są zmuszeni poszukać innego pracodawcy. Przed usunięciem z rankingu wagi muszej Rosjanin zajmował w nim 7 miejsce zaś Makovsky znajdował się na 12 pozycji.

31-letni Rosjanin trafił do UFC w 2013r. i wygrał 3 walki z rzędu dzięki czemu otrzymał szansę walki o pas jednak na UFC 174 został pokonany przez Demetriousa Johnsona. W kolejnych bojach Ali uległ Josephowi Benavidezowi a następnie wypunktował Geane’a Herrerę. Ostatni raz walczył w listopadzie zeszłego roku przegrywając na punkty z Kyojim Horiguchim.

Również Makovsky zadebiutował w UFC w 2013r. biorąc z małym wyprzedzeniem walkę z Scottem Jorgensenem. Po dwóch wygranych Amerykanin walczył ze zmiennym szczęściem a po przegranych z Johnem Dodsonem, Josephem Benavidezem i Dustinem Ortizem żegna się z UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *