Ali Abdelaziz zdementował doniesienia o podpisaniu przez Khabiba Nurmagomedova umowy z klubem piłkarskim

FC „ANJI”

Ali Abdelaziz stwierdził, że doniesienia informujące o przejściu Khabiba Nurmagomedova do rosyjskiego klubu piłkarskiego są „fałszywymi informacjami”.

W ciągu ostatnich kilku dni pojawiły się doniesienia i plotki o tym, że były niepokonany mistrz UFC Khabib Nurmagomedov, który przeszedł na emeryturę w MMA w zeszłym roku, formalnie podpisał kontrakt z rosyjskim klubem piłkarskim z trzeciej ligi FC Legion Dynamo.

Biorąc pod uwagę, że klub ma siedzibę w Machaczkale, stolicy i największym mieście w Dagestanie, informacja była uważana za dość prawdopodobną – zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, jak wielkim pasjonatem piłki nożnej jest Nurmagomedov.

Jednak jak twierdzi menadżer Khabiba, Ali Abdelaziz, fani będą musieli poczekać, jeśli chcą zobaczyć „Orła” rywalizującego w innym sporcie. John Morgan z MMA Junkie zapytał Abdelaziza o komentarz do sprawy:

„Spróbowałem potwierdzić w rozmowie z Abdelazizem te doniesienia o podpisaniu przez Nurmagomedova umowy z rosyjskim klubem piłkarskim. Powiedział, że nie ma „absolutnie żadnej prawdy” w tym raporcie i określił go jako „całkowity fake news”.

Póki co trudno stwierdzić, co jest prawdą, a co nie, ale wkrótce sytuacja powinna się wyklarować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *