Ali Abdel-Aziz: Khabib Nurmagomedov odrzucił propozycję udziału w The Ultimate Fighter z Conorem McGregorem

Stephen R. Sylvanie, USA TODAY Sports

Rosjanin nie chce brać udziału w show organizacji UFC.

Jak poinformował menadżer Khabiba Nurmagomedova (28-0, 12-0 w UFC), mistrzowi wagi lekkiej zaproponowano udział w show The Ultimate Fighter jako trener naprzeciwko Conora McGregora (22-4, 10-2 w UFC, #5 w rankingu UFC).

W zeszłym tygodniu Dana White zadzwonił do mnie i powiedział: Ali, gdyby Khabib wygrał to co myślisz o tym, żeby mieć go w TUF-ie z Conorem? Ja odpowiedziałem: nie wiem, pomyślę o tym. A on dodał, że pójdzie tam Justin jeśli wygra.

To byłaby walka Khabiba z Conorem W TUF-ie, to byłoby naprawdę wielkie. Prawdopodobnie trafiliby do szpitala, ponieważ skopałby tyłek jemu i jego ekipie. Lub Justin Gaethje vs. McGregor.

Na odpowiedź Rosjanina Ali Abdel-Aziz nie czekał długo.

Rozmawiałem z Khabibem wczoraj. On powiedział: to ludzki śmieć, jest jak śmieci. Kiedy dotkniesz g**na to śmierdzisz jak g**no. On nie zasługuje na tę walkę. Rozumiesz? On nie zasługuje na tę walkę.

Jeśli Justin wygra i chce łatwej wypłaty to tak, niech śmiało walczy z Conorem jeśli chce, ale ja nawet nie wiem czy Conor uczestniczy w rozmowach, ponieważ Justin mówił, że chciał mu dać szansę, ale on nie chciał walki.

Najsłynniejszy egipski menadżer w późniejszych słowach dobitnie podkreślił, że nie ma możliwości by Khabib toczył rewanżowy bój z McGrgorem. Ali uważa, że może skończy się tym, że Conor będzie w TUF-ie z Kamaru Usmanem lub Khamzatem Chimaevem, ale na pewno nie z obecnym mistrzem wagi lekkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *