Alexis Davis vs Sara McMann podczas gali TUF 24 Finale

mmajunkie.com

Kolejny pojedynek dodany do rozpiski gali, która odbędzie się w Las Vegas.

Alexis Davis (17-6) swój ostatni pojedynek w Oktagonie stoczyła w kwietniu 2015 roku, poddała wtedy Sarah Kaufman. Od tamtej walki Alexis nie stoczyła żadnego pojedynku z powodu przerwy związanej z ciążą. W przeszłości była mistrzynią mniejszej amerykańskiej organizacji Raging Wolf, oraz była również pretendentką do pasa UFC, przegrała jednak z Rondą Rousey w 1 rundzie przez TKO.

Sara McMann (9-3) w swojej ostatniej walce pokonała przez jednogłośną decyzję Jessice Eye podczas gali UFC Fight Night: Almeida vs. Garbrandt. Wcześniej zaliczyła dwie porażki, z byłą oraz obecną mistrzynią UFC:  Mieshą Tate oraz Amandą Nunes. Podobnie jak Davis, również była pretendentką do mistrzowskiego pasa i tak samo przegrała z Rondą Rousey w 1 rundzie przez TKO. W przeszłości McMann była bardzo utalentowaną zapaśniczką, w swoim dorobku posiada srebrny, oraz dwa brązowe medale z mistrzostw świata oraz srebrny medal Igrzysk Olimpijskich z Aten w 2004 roku.

Gala TUF 24 Finale odbędzie się 3 grudnia w Las Vegas w hali Palms Casino Resort. W walce wieczoru o pas kategorii piórkowej, Demetrious Johnson zmierzy się ze zwycięzcą turnieju.