Alexey Oleynyk vs. Mark Hunt w planach na galę UFC w Rosji

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Czy pojedynek ciężkich będzie głównym wydarzeniem wrześniowej gali?
W obliczu zbliżających się kłopotów Fabricio Werduma (23-8-1, 11-5 w UFC), organizacja UFC musiała zacząć szukać innego zawodnika, który mógłby wystąpić w walce wieczoru rosyjskiej gali. Ariel Helwani z portalu MMAFighting poinformował, że największa organizacja MMA na świecie pracuje nad zestawieniem Alexeya Oleynyka (56-11-1, 5-2 w UFC, #9 w rankingu UFC) do pojedynku z Markiem Huntem (13-12-1 1 NC, 8-6-1 1 NC w UFC, #6 w rankingu UFC).

Oleynyk ma za sobą siedem występów – w tym pięć wygranych – w UFC. Niecałe dwa tygodnie temu Rosjanin po raz kolejny zapisał się na kartach historii po raz drugi w największej organizacji MMA na świecie wygrał walkę poddając rywala duszeniem ezekiel. Przed tą walką 40-latek rywalizował z Curtisem Blaydesem przegrywając przez TKO w II rundzie.

Hunt ostatni raz walczył w lutym bieżącego roku, podczas gali UFC 221 przegrał na punkty z Curtisem Blaydesem. W 2017r. Nowozelandczyk stoczył dwa pojedynki, najpierw został znokautowany przez Alistaira Overeema a później z sukcesem odprawił Derricka Lewisa.

Organizacja UFC zadebiutuje w największym kraju świata eventem w stolicy, który odbędzie się 15 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.