Alexander Volkov vs. Tom Aspinall w walce wieczoru na marcowej gali UFC Londyn

Marcowy powrót UFC do Londynu ma już zestawiony główny pojedynek w wadze ciężkiej między Alexandrem Volkovem a Tomem Aspinallem.

Były mistrz Bellatora w wadze ciężkiej Alexander Volkov (34-9 MMA, 8-3 UFC) zmierzy się z Tomem Aspinallem (11-2 MMA, 4-0 UFC) w walce wieczoru gali UFC Fight Night, która jest zaplanowana na 19 marca. Prezydent UFC Dana White potwierdził to zestawienie partnerowi transmisyjnemu ESPN.

Podczas gdy karta planowana na 19 marca nie jest oficjalna, oczekuje się, że odbędzie się w O2 Arena w Londynie z transmisji na ESPN i ESPN+.

Volkov wrócił na ścieżkę zwycięstw w październiku ubiegłego roku po wygranej przez decyzję nad Marcinem Tyburą na UFC 267. W czerwcu 2021 roku przegrał przez decyzję z Cirylem Gane, który zdobył później tymczasowy tytuł mistrza wagi ciężkiej. Przegrana z Gane przerwała passę dwóch zwycięstw Rosjanina przez nokauty z Waltem Harrisem i Alistairem Overeemem, z których za drugą wygraną zdobył bonus po walce.

Pochodzący z Manchesteru Aspinall po raz pierwszy będzie walczył przed swoimi rodzimymi kibicami jako zawodnik UFC. Walczył wyłącznie w Anglii przez swoje pierwsze dziewięć walk, zanim podpisał kontrakt z UFC na debiut w lipcu 2020 roku po którym otrzymał bonus Performance of the Night, nokautując w pierwszej rundzie Jake’a Colliera. Aspinall nie zwolnił tempa odnosząc kolejne zwycięstwa przez TKO w pierwszej rundzie z Alanem Baudotem, bonusowe poddanie byłego mistrza Andreia Arlovskiego w lutym 2021 roku i bonusowy nokaut w pierwszej rundzie w starciu z Sergheiem Spivaciem we wrześniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.