Alexander Shlemenko vs. Tito Ortiz oficjalnie potwierdzone

Do walki dojdzie na majowej gali Bellatora.

Alexander Shlemenko (50-7) to obecny mistrz wagi średniej organizacji Bellator. Od porażki przez decyzję z Hectorem Lombardem w 2010r. wygrał 13 walk. Tito Ortiz (16-11-1) nie walczył  od lipca 2012r. a w ostatnich 9 walkach legitymuje się rekordem 1-7-1. Walka odbędzie się w limicie wagi półciężkiej jednak dla Alexandra nie jest to problemem.

„Tito Ortiz powiedział, że jest zdrowy i chce walczyć, więc ma walkę, ze mną. Zawalczę z Tito i pokonam go. Mam mnóstwo szacunku dla Tito Ortiza, ale ja chciałem tej walki od dłuższego czasu i to jest moja szansa. Idę w górę do kategorii półciężkiej na tę walkę i wygram. Kiedy skończę z Tito, wrócę do dywizji średniej aby bronić swojego pasa.”

W jednym z wywiadów Ortiz powiedział, że propozycja walki nieco go zaskoczyła ale szybko ją zaakceptował. Potwierdził też, że jest zdrowy i gotowy do walki. Dodał też, że na pewno nie będzie to prosta walka, ponieważ Shlemenko to mocny przeciwnik.

Pojedynek Shlemenko vs. Ortiz dołączył karty gali Bellator 120 która odbędzie się 17 maja i będzie transmitowana w systemie PPV.

One thought on “Alexander Shlemenko vs. Tito Ortiz oficjalnie potwierdzone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *