Alexander Shlemenko vs. Melvin Manhoef na Bellator 133

Pojedynek średnich będzie walką wieczoru.

Melvin Manhoef (29-12-1 1 NC) nie zwalnia tempa, pochodzący z Surinamu zawodnik poznał rywala w swojej kolejnej walce MMA. 38-latek zmierzy się z Alexandrem Shlemenką (50-9) w walce wieczoru gali zaplanowanej na 13 lutego 2015r.

Dla Rosjanina 2014r. rozpoczął się dobrze, od wygranej przez poddanie z Brennanem Wardem. Niestety później było już tylko gorzej, ponieważ Alexander przegrał 2 kolejne walki ulegając przez poddania w I rundach Tito Ortizowi i Brandonowi Halseyowi. Przegrana z Halseyem kosztowała go utratę mistrzowskiego pasa dywizji średniej. Najbliższy pojedynek Shlemenko stoczy z Yasubeyem Enomoto, walka odbędzie się 20 grudnia.

Również Manhoef w tym roku zaliczył 3 pojedynki. W kwietniu stoczył drugi w karierze bój z Evangelistą Santosem, podobnie jak w pierwszej walce znokautował Brazylijczyka. 5 miesięcy później Melvin zadebiutował w organizacji Bellator, na gali oznaczonej numerem 125 odprawił ciosami Douga Marshalla. Ostatni raz walczył 3 tygodnie kiedy został znokautowany przez Joe Schilinga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.