Alexander Hernandez jako zastępstwo za Islama Makhacheva w walce z Francisco Trinaldo na gali UFC 233

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Co prawda Alexander Hernandez nie dostał walki z zawodnikiem z którym chciał się zmierzyć, ale nowo zapowiedziana walka wydaje się być równie interesująca i  wymagająca.

Alexander Hernandez (10-1) chciał zmierzyć się z Justinem Gaethje, ale jego następnym rywalem będzie Brazylijczyk Francisco Trinaldo (23-6) na którego „The Great” będzie musiał uważać jeżeli chce przedłużyć swoją serię ośmiu zwycięstw. Hernandez i Trinaldo zmierzą się na gali UFC 233, która odbędzie się 26 stycznia w Anaheim w Kalifornii.

Amerykanin wejdzie do pojedynku jako zastępstwo za kontuzjowanego Islama Makhacheva i będzie się starał odnieść trzecie zwycięstwo w UFC. Poprzednie dwie walki, to zwycięstwa Hernandeza przez KO w pierwszej rundzie z Beneilem Dariushem i przez jednogłośną decyzję z Olivierem Aubin-Mercierem.

Z 18 walkami stoczonymi w UFC, Francisco Trinaldo jest jednym z bardziej znanych i doświadczonych zawodników dywizji lekkiej. Trinaldo stoczył 13 zwycięskich walk w UFC między innymi z takimi rywalami jak Yancy Medeiros, Jim Miller i Ross Pearson. Ostatnie dwie walki „Massaranduby”, to poraża z Jamesem Vickiem przez jednogłośną decyzję i zwycięstwo przez TKO w drugiej rundzie z Evanem Dunhamem, którego wysłał na emeryturę.

Aktualna karta walk gali UFC 233:

155 lbs.: James Vick vs. Paul Felder
125 lbs.: Joanne Calderwood vs. Ariane Lipski

Zapowiadane walki

Walka o tytuł wagi muszej
125 lbs.: Henry Cejudo (c) vs. T.J. Dillashaw
135 lbs.: Marion Reneau vs. Yana Kunitskaya
155 lbs.: Alexander Hernandez vs. Francisco Trinaldo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *