Alexander Gustaffson wypada z karty UFC on Fuel TV 9, zastąpi go Ilir Latifi

Podczas treningu Alexander Gustaffson poślizgnął się, uderzył twarzą o klatkę i wymagał założenia trzech szwów. Ten wypadek kosztował go udział w UFC on Fuel TV 9, które odbędzie się 6 kwietnia.

Szwedzka Federacja MMA potwierdziła, że Gustaffson będzie gotowy do walki najwcześniej za dwa-trzy tygodnie, a nie w najbliższą sobotę.

Najbardziej ucierpiał w tym wszystkim Gegard Mousasi, który z Gustaffsonem miał walczyć, oraz szwedzcy fani, którzy na ten pojedynek czekali. Mousasi spotka się najprawdopodobniej z partnerem treningowym Gustaffsona, Ilirem Latifi.

6 thoughts on “Alexander Gustaffson wypada z karty UFC on Fuel TV 9, zastąpi go Ilir Latifi

  1. ale co ty w ogole pieprzysz Manitou!! jaki Blachowicz??!! gdzie Blachowicz do Gegarda!!! Nie ta liga a jak myslisz ze ta to oszukujesz sam siebie…poza tym jest wiele innych czynnikow pomijajac roznice poziomu dla ktorych by go nie wzieli..

  2. Panowie to nie Gegarda wina,że teraz bedzie walczył z duzo gorszym rywalem.Co do Błachowicza to tyle on ma wspólnego z Mousasim,że jak pamiętam to kiedyś sobie zrobił z nim zdjęcie i wrzucił na facebooka…i to by było na tyle…a moze by wystarczyło jak Gustaffson zawalczyc tylko jedną walkę na kej es dabliu i uciekac z tamtąd jak najdalej to może bysmy i Janka teraz oglądali w oktagonie bo papiery na to miał…własnie MIAŁ!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.