Alexander Gustaffson ma wiadomość do Jona Jonesa i Daniela Cormiera

Michael Campanella/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Były pretendent do tytułu i bardzo możliwe, że przyszły pretendent Alexander Gustafsson wysłał wiadomość do walczących dzisiaj na UFC 214 Jona Jonesa i Daniela Cormiera.

Tej nocy mistrz wagi półciężkiej Daniel Cormier będzie po raz trzeci bronił tytułu w pojedynku rewanżowym z Jonem Jonesem, który będzie chciał odzyskać pas. Z tej okazji Alexander Gustafsson wysłał do obydwu zawodników wiadomość na Facebooku w której napisał, że będzie chciał zmierzyć się ze zwycięzcą tego starcia.

— Pozwólcie im walczyć, jestem gotowy na każdego z nich, chcę rewanżu i chcę mój pas! Będę oglądał tę walkę ze swojego letniego domu ciesząc się pięknym, szwedzkim latem. Jimi Poster Boy Manuwa mój przyjacielu, baw się dobrze i przynieś teamowi zwycięstwo.

Kolega klubowu Gustafssona, Jimi Manuwa również wystąpi na tej samej gali i zmierzy się z Volkanem Oezdemirem, a zwycięzca tej walki również będzie miał pełne prawo do walki o tytuł wagi półciężkiej. Zarówno Gustafsson jak i Manuwa nie zamierzają rywalizować w tym kto dostanie walkę o pas.

The Mauler ma za sobą dwie wygrane walki z Janem Błachowiczem przez decyzję i z Gloverem Teixeira przez KO w piątej rundzie w ostatniej walce stoczonej w maju.

2 thoughts on “Alexander Gustaffson ma wiadomość do Jona Jonesa i Daniela Cormiera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *